Тільда ​​кінь, форма

Конячка в стилі Тільда - це мила іграшка, в якій поєднується грація і витонченість. Поєднання натуральних тканин і кольорових принтів підкреслить оригінальність і красу готового виробу. Сьогодні іграшки Тільда ​​користуються популярністю для прикраси інтер'єру квартир, будинків, а також вітрин торгових центрів або інтер'єру креативних кафе. У цій статті ви дізнаєтеся, як з мінімальними витратами пошити кінь Тільда. за перевіреними викрійками пошити конячку зможуть не тільки професіонали, а й новачки.

матеріали:

- натуральна тканина;

- синтепон;

- нитки для вишивання;

- нитки для в'язання;

- стрічки, бісер, намистини.Шиємо конячку Тільда ​​за простими викрійками

Сьогодні майстрині, які люблять стиль Тільда ​​пропонують два варіанти пошиття м'яких іграшок своїми руками. В одному випадку форма являє собою цільне виріб, а в другому - складається з порівняно невеликих деталей. Ви можете самостійно визначити, за якою викрійці найкраще пошити виріб.

Форма конячка Тільда

Для того щоб виріб вийшов акуратно і всі деталі було легко збирати, радимо викрійку роздрукувати, а потім перенести на щільний картон. Пошиття коні Тільда ​​в принципі не відрізняється від пошиття інших виробів Тільда, головне не поспішати, щоб іграшка вийшла акуратною.

Шаблон конячка Тільда

Перенесіть всі деталі викрійки на тканину і виріжте. Парні елементи складаються лицьовою стороною один до одного і зшиваються. Не забувайте залишати припуски на шви, а також залишати непрошитий невеликі відстані, щоб деталь можна було вивернути і наповнити синтепоном. Якщо використовувати паличку для набивання або незаточенний олівець, то ви зможете заштовхнути синтепон навіть в трудонодоступние місця.

Після того як ви набили всі деталі коні, акуратно зшийте потайним швом непрошитий отвір. Залишилося зшити всі елементи, щоб вийшла готова іграшка. Ви можете її задекорувати на свій смак, наприклад, нашити бісер або паєтки. Так як у Тільди маленькі очі, то вишийте їх акуратно нитками муліне.

Залишилося зробити для конячки гриву. Ви можете використовувати нитки для в'язання, які можна пришити зверху або відразу вшити в деталь тулуба. Так як останнім часом на ринку легко купити шерсть для валяння в будь-якому кольорі, то оригінально буде виглядати конячка і з такою гривою і хвостом. Як буде виглядати готова конячка залежить безпосередньо від фантазії умільці. Тому не бійтеся експериментувати і тоді ваші іграшки припадуть до душі і дітям і дорослим.

Дивіться корисне відео: Як пошити цільну конячку Тільда

Тільда ​​Конячка - кумедна іграшка, яка буде оригінально виглядати в сучасному інтер'єрі і припаде до смаку цінителям мінімалізму. Вироби в стилі Тільда ​​відрізняються не тільки простотою і креативом, але і високою якістю пошиття. Завдяки використанню натуральних матеріалів іграшки Тільда ​​безпечні, тому їх можна подарувати навіть маленьким дітям. Проведіть дозвілля з користю - навчитеся шити іграшки, які користуються популярністю по всьому світу.