Гарбуз-страшилка Хелло

Зовсім вже скоро 31 жовтня, і любителям відзначати Хеллоуїн дуже стане в нагоді майстер-клас Марини Катеринин "Гарбуз-страшилка Хелло". Майстер-клас також бере участь в конкурсі «Осінній калейдоскоп«.

Нам знадобиться:

  • тканину для гарбуза (помаранчева, жовта, коричнева, червона - однотонна або з малюнком),
  • тканину для листочка,
  • нитки в колір тканини,
  • швейна голка,
  • зволікання для "вусиків",
  • зелені нитки для обмотки зволікання.

З тканини для гарбуза вирізаємо 2 кола діаметром 12 см. Можна для обох кіл взяти одну тканину, а можна вирізати кола з різних тканин, що поєднуються між собою. З тканини зеленого кольору вирізаємо 2 листочка.

 Склавши 2 кола лицьовою стороною всередину, зшиваємо кола по периметру, залишаючи незашітим отвір довжиною 2-3 см.

Вивертаємо коло, набиваємо гарбуз синтепоном, ватином або спеціальним наповнювачем для м'яких іграшок. Набивши гарбуз, зашиваємо отвір потайними стібками.

Листочки складаємо лицьовою стороною назовні і прошиває листочок по периметру, а потім прокладаємо рядки, імітуючи прожилки листа. Краще, якщо зелені нитки для листочка будуть контрастувати з кольором тканини для листа.

Ниткою в 2 складання ділимо гарбуз на сектора, формуючи округлі часточки.

Пришиваємо листок. Зверніть увагу, що для акуратності роботи листочок повинен розташовуватися на стороні гарбуза, де ми зашивали отвір, через яке вивертали зшиті кола.

Зволікання для вусиків обмотуємо зеленої ниткою. Наметовому зволікання на тонку паличку чи олівець. Трохи розтягуємо вусики. І пришиваємо їх до гарбузі.

А тепер прикрашаємо гарбуз вирізаними з чорного картону фігурками - кажани і капелюх відьми. Вибираємо малюнок, переносимо на картон, вирізаємо.

За допомогою скотча прикріплюємо до фігуркам зволікання.

Прикріплюємо зволікання до гарбузі.

Гарбуз прикріплюємо до шляпной гумці або обідку пришиваючи або приклеюючи.

Гарбуз-страшилка Хелло готова!

З таким аксесуаром буде не соромно з'явитися на вечірку 31 жовтня 🙂