Тістопластика для дітей 2-3 років

Тісто - це унікальний матеріал, за допомогою якого можна зробити найрізноманітніші вироби разом з дітьми. Виявляється, що при роботі з тестом у дітей зникає нервозність і поліпшується концентрація уваги. Якщо ви правильно приготуєте тісто, то зможете швидко освоїти цей напрям в мистецтві Тістопластика по фото і цікаво провести дозвілля.

Простий рецепт тесту для виробів

Щоб приготувати солоне тісто для рукоділля, вам потрібно взяти в рівних кількостях по масі борошно і сіль. Наприклад, 150 гр борошна, 150 гр солі і 100 гр води. Бажано не використовувати млинцеву борошно, так як з неї дуже тріскаються вироби, тому вироби вийдуть не дуже гарними. Щоб тісто для Тістопластика вийшло однорідним, спробуйте сіль екстра, а не звичайну кам'яну.

Досвідчені умільці вдосконалюють рецепти для Тістопластика, додаючи в них крохмаль або шпалерний клей. Перша речовина збільшує пластичність тіста, а друге - міцність. Ви можете додати барвники, щоб вироби вийшли більш різноманітними і креативними. Крім тесту для приготування виробів в техніці тістопластика, вам знадобляться природні матеріали, стрічки і намистини, за допомогою яких ви зможете прикрасити свої вироби.

Ідеї ​​виробів в техніці тістопластика

Забавна гусениця стане справжньою окрасою дитячої кімнати, при цьому ви зможете її зробити без проблем разом з дитиною. Використовуйте яскраві барвники під час приготування тіста, тоді вийде цілком унікальна виріб.Ще один варіант - зробити саморобку із солоного тіста, а потім просто пофарбувати її гуашшю. Ваша дитина зробити забавну свинку зможе самостійно. Дрібні деталі добре впливають на дрібну моторику рук, однак, в деяких моментах доведеться допомогти вашій дитині.

Фото вироби з тіста

Діти від 3 років зможуть зробити великі вироби із солоного тіста, а потім самостійно їх прикрасити. Щоб полегшити завдання, нехай спочатку дитина зробить аплікацію на картоні, а вже потім зможе перейти до більш складним виробам.

Тістопластика для дітей від 2 років

Оригінальні пінгвіни вийдуть зі звичайного солоного тіста. Якщо хочете, щоб вироби були такі ж насичені, то потрібно буде приготувати тісто різного кольору. Такі пінгвінчікі можна подарувати молодятам або подружньої весіллі.

Вийде кумедний баранчик, якщо ви довірите дитині скручувати ковбаски. Після цього за допомогою форми виріжте з тіста кола і викладіть ковбаски в формі улиточек. Не забудьте зробити очі і носик вашої милої овечки.

фото Тістопластика

Тістопластика - це напрямок в рукоділлі, яке сподобається не тільки дітям, але і літнім людям. Сьогодні відкриваються різні гуртки, в яких можуть люди різного віку робити унікальні вироби з дешевого і екологічно безпечного матеріалу.

Тістопластика гурток

Фото виробів в техніці тістопластика допоможуть вам уявити, що можна зробити з солоного тіста. Засушити готові вироби спробуйте в духовці або на свіжому повітрі, в залежності від того, наскільки терміново вам вони потрібні. Надихайтеся новими ідеями, тоді зможете в повній мірі освоїти Тістопластика своїми руками з вашими дітьми.