Тематичні вироби до свята Благовіщення своїми руками

У православних християн існує багато свят. Під час Великого Посту всі ці люди з радістю зустрічають Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це свято дуже чудовий. Суть його ясна всім. В цей день Свята Мати отримала благу звістку від Ангела Божого і зачала чудесного немовляти. У багатьох недільних школах в цей день проводяться дружні чаювання. Крім того, в такий день робляться особливі вироби, про які більш докладно буде написано в цій цікавою публікації.

Ідеї ​​виробів

чудовий Ангел.

День цього свята - 7 квітня. А символом цього торжества є перш за все Ангел. Саме цього персонажа ми будемо виготовляти з дітками. Для цієї саморобки підготуйте:

 • Нитки білого, золотого або жовтого кольору,
 • Атласну стрічку білого кольору.

Хід роботи:

 1. Дана виріб на Благовіщення виготовляється просто. Спочатку нитки білого кольору збираються необхідної довжини. Після вони перев'язуються ниткою посередині.
 2. Після складіть дану конструкцію ще раз навпіл і перев'яжіть знову ниткою білого кольору. сформуйте голову.
 3. Після з нитки цього ж кольору виготовляється косичка.
 4. Використовуючи жовту або золоту нитку перев'яжіть посередині свою саморобку. Кінці зав'язуються і вставляються в простір між нитками трохи нижче голови. В результаті виходити руки. Далі, за допомогою білої нитки перев'яжіть саморобку в області талії.
 5. Прикрасьте одяг Ангелочка поясом з ниток жовтого або золотого кольору. Голова прикрашається німбом.
 6. Наш Ангелок буде з крилами. Їх можна сформувати з стрічок атласу. Після вони прикріплюються до спини вироби.
 7. Залишилося тільки поставити свою саморобку на повітряне хмара, яке виготовити ви зможете з синтепону або вати.


Пташки до свята.

Благовіщення має безліч звичаїв. Один з них пов'язаний з птахами. Їх просто випускають на волю в це свято. Такий звичай говорить нам про те, що свободу на нашій Землі мають все не тільки птахи, але і люди. Тому виріб пташка в цьому випадку буде ідеальним варіантом. У цьому випадку буде потрібно:

 • Дирокол і клей,
 • Папір для скрапбукінгу і кольорові скріпки.

На папері обводимо контури пташок. Для кожного птаха потрібно 2 дзеркальні деталі.

Далі, беремо пару канцелярських скріпок і розпрямляє їх. В результаті у вас вийдуть лапки для пташки. Їх вкладають між двома сторонами деталей. Після чого обидві деталі склеюються один з одним.

Очки у таких виробів проробляють за допомогою діркопробивача.

їстівна пташка.

Продовжуємо представляти вашій увазі вироби на Благовіщення. До такого дня ліплять і випікають з тіста пташок. Таку випічку називають - жайворонки. Для виготовлення подомной ласощі в Пост потрібно пісне тісто на дріжджах. Про те, як зробити птицю з тіста буде показано нижче. До цього процесу можуть бути залучені і діти. Напевно, їх подібне заняття зацікавить.Голуби з білого паперу.

Наша саморобка на Благовіщення повинна сподобається дітям. Дійсно, якщо зібралося багато діточок на заняття, то створіть з ними разом зграю білих голубів. У цьому випадку буде потрібно мінімальний набір предметів. Зокрема, потрібно взяти пару аркушів паперу формату А4.

На одному аркуші малюється силует птаха. Далі, він вирізається.

Після на цьому силуеті малюються очі і дзьобик. Це можна зробити абсолютно будь-якого кольору олівцем.

Далі, в силуеті проробляється отвір. Тепер прийшла черга зайнятися другим листом. Він по всій довжині складається гармошкою, а після вставляється в даний отвір.

казковий голуб.

Продовжуємо говорити про це свято більш докладно. Отже, головний символ свята може виявитися ще чудеснее. Для виготовлення буде потрібно: альбомний аркуш і серветки білого кольору.

Для початку на альбомному аркуші зображують голуба, а після його вирізають ножицями.

Білосніжні серветки нарізають на квадратики. Далі, кожен квадратики намотується на пасту. Після такої квіточку приклеюють до голуба, попередньо змастивши його клеєм.

підводимо підсумки

Як бачите, до такого чудесного свята у вас вийде виготовити достатня кількість тематичних виробів. Вибирайте будь-яку з них і під час її створення отримуйте тільки позитивні емоції.