Тільда ​​мавпа форма

Мавпочка - улюблена тварина багатьох дітей. Малюки можуть годинами стояти в зоопарку, біля клітки з мавпами, які корчать гримаси і забавно стрибають по гілках. Сучасні виробники пропонують іграшки у вигляді мавп з різних матеріалів. Останнім часом популярністю користується стиль Тільда, тому в цій статті ви знайдете викрійку, а також майстер-клас з фото як пошити мавпу Тільда ​​своїми руками.

матеріали:
- тканину для тіла мавпи;
- матеріал для одягу;
- форма;
- олівець;
- ножиці;
- папір;
- синтепон або вата для набивання;
- голки.

Майстер-клас мавпа в стилі Тільда

Підберіть підходящу викрійку в інтернеті і роздрукуйте її. Пропонуємо відразу роздрукувати викрійку мавпа Тільда тіла іграшки та одяг, щоб не витрачати час на зняття мірок з готової іграшки. Ви можете самостійно вирішити, кого шити - Тильду хлопчика або дівчинку.

Визначтеся з колірною гамою тканини для тіла мавпи і одягу. Після того як форма роздрукована, виріжте її і перенесіть на тканину.

Форма Тільда ​​Мавпа

Заздалегідь роздрукуйте і викрійку одягу для мавпи Тільда. Можете використовувати наступну:

Форма одягу для іграшки

Найкраще скласти тканину вдвічі, закріпити шпильками паперову викрійку, а потім приступити до вирізання. Не забувайте при цьому залишати близько 0,5 см на припуски для швів. Виріжте заготовки для тіла на тканини одного кольору. Щоб мордочка вийшла більш виразною, перенесіть її викрійки на тканину світлого кольору. Вуха і мордочку мавпи потрібно обвести на тканини, складеної вдвічі, а нижню частину морди - на одинарному відрізку.

Тепер можна приступити до зшивання деталей. Найскладніше - зшити мордочку, так як на ній потрібно зробити виточку. Деталь верхній частині мордочки складають навпіл і прострочують. Після цього потрібно з'єднати верхню і нижню частину мордочки мавпи. Повинна вийти об'ємна деталь. Потім можна приступити до зшивання деталі особи. Щоб її потім вивернути на лицьову сторону, залиште непрошитий відрізок або зробіть надріз на одній із заготовок.Перейдіть до зшивання деталей вушок. Для цього прострочіть їх півколом, залишаючи нижню частину незшитим. Поступово зшивати всі деталі, але залишайте невелике непрошитий відстань для набивання. Перед тим як зшивати тулуб вкладіть деталі, які потрібно відразу в нього вшити. Пришивання мордочки до основної частини особи - теж відповідальний етап. Опуклу частину потрібно пришити потайним швом, злегка прісобірая по краю.

У ляльок Тільда ​​зазвичай дуже маленькі очі, тому ви можете вишити їх на мордочці мавпочки звичайною ниткою. Набейте всі деталі мавпочки синтепоном або іншим наповнювачем. Зшийте всі непрошитий місця потайним швом. Пришийте руки і ноги, а потім приступите до пошиття одягу. Мавпочка буде виглядати красиво в акуратному плаття з квітковим принтом і ніжним мереживом.

Любіть стиль Тільда? Тоді почитайте: Тільда ​​лялька

Іграшка мавпа Тільда готова. Ви можете подарувати її дитині або доповнити свою колекцію ляльок в стилі Тільда. Мила виріб мавпочка своїми руками припаде до душі і дорослим, яким подобаються м'які іграшки. Якщо ви не хочете шити іграшку, по викрійці зробіть аплікацію мавпи в стилі Тільда, яку можна нашити на одяг або подушку.

Автор фото: Тетяна (сайт)