Томат Рожевий мед опис з фото

Справжній садівник постійно прагнути до того, щоб виростити на своїй ділянці якомога більше врожаю. Якщо ви любите помідори, то томат "Рожевий Мед" характеристику і опис сорту, якого ви знайдете в цій статті, вам припадуть до душі. Соковиті плоди з м'якою м'якоттю, завдяки унікальним смаковим якостям і великій кількості позитивних відгуків, користуються попитом серед городників. Пропонуємо дізнатися особливості вирощування томатів "Рожевий мед" на власному дачному ділянці.

Користь і застосування помідор "Рожевий Мед"

У Росії цей вид овочів з'явився в період правління Петра Першого і користується попитом до сих пір. До складу томатів входить тирамін, який після потрапляння переробляється в людському організмі в серотонін. Останній компонент здатний підняти настрій і вважається хорошим засобом для боротьби зі стресом. Помідори корисні для людей, які страждають порушеннями серцево-судинної системи, а також при збоях в роботі нирок і остеохондрозі.

Томати "Рожевий Мед" часто використовують для приготування свіжих салатів, соусів, соку, томатної пасти та інших страв. Шкірка у томатів тонка, тому вони більше підходять для пікантних салатів і абсолютно непридатні для консервації. Якщо ви любите солодкуваті і соковиті помідори, то цей сорт вам припаде до душі.

Як виростити томати "Рожевий Мед"

Цей сорт не є гібридним, тому ви можете зібрати насіння для вирощування їх на майбутнє. "Рожевий Мед" - це помідор, який підходить для тепличного вирощування і для відкритого грунту. Великі томати можуть мати масу до 1,5 кг, при цьому період дозрівання становить всього лише 100-115 днів. За відгуками садівників цей сорт стійкий до різних хвороб і може виростати на засолених землях.Рекомендується щороку міняти місце посадки насіння "Рожевий Мед", щоб домогтися гарної врожайності. Ідеально підходять для цього ділянки, де раніше росла морква, бобові, капуста або редис. Все це робиться, щоб помідори не забирали постійно всі поживні речовини з землі.

Томат Рожевий мед в розрізі

Високі температури повітря - ворог томатів "Рожевий Мед". Як тільки температура на градуснику піднімається вище 35 градусів, відразу зупиняється запилення, і ви можете не побачити багатий урожай соковитих плодів. Якщо хочете прискорити дозрівання, то використовуйте стимулятори росту, які впливають на хорошу зав'язь плодів і захищають від різних захворювань.

Слідкуйте за тим, щоб на кущі томатів не потрапляли прямі сонячні промені, інакше листя будуть жовтіти. Сорт "Рожевий мед" схильний до хвороб, якщо для нього неправильно підібрати місце. Важливо своєчасно проводити підгодівлю калійними і фосфатними добривами, але їх не повинно бути багато, інакше погіршиться якість врожаю.

Корисна стаття: Вирощування томата Мазаріні, фото

Своїми руками ви зможете виростити сорт томатів "Рожевий мед", адже тепер знаєте його технічні характеристики і опис. Тепер навіть початківці садівники будуть радувати всіх членів сім'ї новим видом помідор і багатим урожаєм овочів і фруктів на дачі.