Томат Земляк відгуки, фото, хто садив

Якщо немає теплиці і ви хочете виростити смачні помідори на своїй ділянці, то пропонуємо розглянути характеристики і опис сорту томату "Земляк" з сибірської селекції. Багато дачники позитивно відгукуються про цей вид помідор, так як він ідеально підходить для висадки у відкритий грунт.

Кращі сорти помідор Сибіру - томат "Земляк"

Цей сорт був виведений сибірськими селекціонерами і зручний тим, що не вимагає обламування бічних пагонів і формування куща. З одного куща томата "Земляк", згідно з його характеристиками з каталогу, можна зібрати до 4 кг плодів. До переваг цього сорту відносять також раннє дозрівання. За фото тих, хто садив, томати можна збирати вже через 95-100 днів, з часу появи перших паростків.

Фото томата Земляк

Дізнайтеся характеристики і опис сорту томатів «Будьонівка»

Сорт "Земляк" не є гібридом. Городники також відзначають, що цей сорт добре переносить низькі температури повітря, транспортабельний і стійкий до різних захворювань. Все це призвело до появи хороших відгуків про томаті "Земляк" і його поширення за межі Сибіру.

Опис і характеристики сорту "Земляк"

Плоди томата характеризуються невеликим розміром і мають довгасту форму. На одній гілочці може формуватися до 15 плодів, масою від 50 до 80 грам. На смак, за відгуками, цей сорт злегка солодкуватий, тому підходить як для вживання в свіжому вигляді, так і для консервування. Томат "Земляк" добре росте у відкритому грунті, тому його часто використовують для вирощування в промислових масштабах.Фото помідор Земляк

Як виростити помідори "Земляк"

Якщо планується висадка цього сорту томату в прохолодних регіонах, тоді найкраще використовувати розсаду. Оптимальний варіант, виростити розсаду сорту "Земляк" з насіння, тоді ви точно будете впевнені, що посадили той сорт томатів, який хотіли. Насіння на розсаду висівають на початку квітня в підготовлені ящики із землею. Після того як з'являться перші паростки і злегка зміцніють, потрібно за відгуками досвідчених дачників провести пікірування, розсадивши маленьку розсаду для подальшого зростання.

Фото вирощування з розсади томатів Земляк

Висаджувати розсаду у відкритий грунт, згідно з описом сорту "Земляк" здійснюється на початку літа. Враховуйте, що грунт повинен бути слабокислою і родючою, в такому випадку зможете домогтися оптимальної кількості врожаю з одного куща. Полив теплою водою - обов'язкова умова догляду за помідорами "Земляк".

Рекомендуємо почитати: Добрива для томатів

Важливо також провести пару раз мінеральну підгодівлю томатів "Земляк", а також своєчасно проводити прополку і розпушування грунту.

Фото врожаю томатів

Тепер ви знаєте по фото і відгуками, що з себе представляє томат "Земляк" з сибірської селекції. Опис і характеристики сорту допоможуть вам визначитися з вибором помідор для висадки у відкритий грунт на власну ділянку. При правильному догляді своїми руками за помідорами "Земляк", ви зможете отримати майже 18 кг врожаю з одного квадратного метра землі.