Шпилька «Трояндочки» (в'язання гачком)

Красиві в'язані квіти виглядають надзвичайно, цікаво і оригінально. А якщо з них зробити ще й шпильку, то зачіска стане по-справжньому святковою. ми зв'яжемо шпильку гачком. І вона буде у нас з троянд. для в'язання трояндочок можна взяти будь-який колір. Пряжу варто вибирати помягче і тонший, так як трояндочки без того будуть об'ємними. Майстер-клас підготувала Анна.

Шпилька «Трояндочки» (в'язання гачком)

Для в'язання заколочки нам знадобляться:

  • Пряжа (рожева і зелена);
  • гачок;
  • Намисто;
  • Гарячий клей;
  • голка.

Починаємо в'язати трояндочки. Спочатку наберемо сорок вісім петельок.

Відраховуємо п'ять петель і в шосту виконуємо стовпчик з накидом.

Робимо повітряну петлю і далі відраховуємо дві петлі. А в третю в'яжемо стовпчик з накидом, дві повітряні і ще один стовпчик з накидом. Зараз знову зробимо повітряну петельку і пропустимо знову в підставі дві петлі.

І так до кінця ряду. У нас вийдуть рогатки.

В'яжемо новий рядочок, який починається з трьох повітряних.

І далі в рогатку будемо в'язати три стовпчики з накидом.

Тепер щоб перейти до наступного рогатці, ми пров'яжіть стовпчик без накиду під одну повітряну петлю, яку ми в'язали в нижележащем ряду.

Далі в чотири наступні рогатки будемо в'язати по шість стовпчиків з накидом. Не забуваємо між цими рогатками в'язати стовпчик без накиду.

У наступні чотири рогатки будемо в'язати вже по вісім стовпчиків з накидом. І в що залишилися рогатки по десять.

основа готова.

 Тепер ми просто скручуємо квіточку по спіралі і зшиваємо його.

Зв'яжемо дві квітки поменше. І зробимо для них ланцюжок з тридцяти петель.

Далі ряд будемо виконувати точно такий же, який робили в першому ряду для квітки.

Другий ряд теж такий же, але тут ми будемо в'язати не в чотири рогатки по шість стовпчиків з накидом, а в три. За вісім стовпчиків з накидом ми також в'яжемо в три рогатки. Решта в'яжеться з десятьма стовпчиками. Скручуємо і зшиваємо.

В'яжемо листочки. Робимо десять петель.

Далі в'яжемо в ланцюжок стовпчик без накиду, два стовпчики з накидом по одному в петлю, два стовпчики з двома накидами по одному в петлю, два стовпчики з накидом, стовпчик без накиду і з'єднувальний стовпчик.

Збираємо шпильку. Для цього нам потрібен гарячий клей. Змащуємо основу шпильки клеєм і кріпимо на заколочку листочки і трояндочки. всередину кожної трояндочки клеїмо світлі намистинки.

Ось така шпилька з в'язаними трояндами вийшла! Така шпилька змусить звернути на себе увагу. А ще такого прикраси у волоссі точно не буде більше ні в кого!