Шпилька з стрічок своїми руками

Кожній матусі хочеться, щоб її дочка була чарівна. Хіба можна ходити в одних і тих же заколочки. Звичайно, ні. Буває важко підібрати заколочку під новий наряд. Тоді залишається тільки купити стрічки в магазині, які підходять за кольором, і зробити шпильку своїми руками. Якщо ви думаєте, що робити самим шпильки складно, то ви помиляєтеся. Це захоплююче заняття і не вимагає якихось спеціальних навичок. Олена Медведєва зробила для дочки ось таку шпильку зі стрічок своїми руками.

Шпилька з стрічок своїми руками

Нам знадобляться:
- атласні стрічки різної ширини (біла стрічка шириною 2,5 см; двоколірна стрічка шириною 2 см; біла і червона стрічка шириною 0,5 см);
- ножиці;
- запальничка;
- голка з ниткою;
- клей "Момент";
- зажим для волосся.


Найширшу білу стрічку нарізаємо на 5 рівних відрізків. Краї обробляємо запальничкою. Складаємо кожен відрізок навпіл і прошиває "вперед голкою". Збираємо все пелюстки на одну нитку, стягуємо в кільце, фіксуємо.
За аналогією проробляємо дії з двокольорового стрічкою. Тільки відрізаємо її на 1 см коротше.
Тепер треба зробити заготовки з решти тонких стрічок. Відрізаємо рівні відрізки червоної і білої стрічки по 4 штуки кожної. Складаємо петелькою і обробляємо запальничкою, щоб кінці не сипалися і зафіксувалися.


Отже, у нас є великий білий квітка, поменше - двоколірний і 8 пелюсток червоного і білого кольору. Залишається накласти їх один на одного і прошити. Тонкі пелюсточки краще приклеїти клеєм. Серединку можна прикрасити бусиной, гудзичком, стразами, паєтками.


Зі зворотного боку приклейте затиск для волосся.

Красива заколочка готова!

Спасибі, Олена! Думаю, все доччині подружки оцінили таку красиву обновку.

Інший майстер-клас Олени - мак з атласних стрічок.

Докладний майстер-клас зі створення квітів зі стрічок в техніці канзаші можна подивитися тут.

Квітка з атласної стрічки - тут.