Шпилька для волосся з лілією з атласних стрічок

Ще один майстер-клас від майстрині Антоніни Мазур.

За допомогою цього майстер-класу ми зробимо білу лілію з атласної стрічки, яку прикріпимо до шпильці для волосся. Робиться вона дуже просто і результат вас дуже порадує.

Нам знадобляться:

  • папір для викрійки;
  • олівець;
  • широка атласна стрічка;
  • ножиці;
  • тичинки;
  • клейовий пістолет;
  • шпилька-зажим для волосся;
  • свічка;
  • запальничка.

Шпилька «Лілія» з атласної стрічки. Майстер клас

Спочатку вирізаємо шаблон для пелюстки. Малюємо прямокутник розміром в 4 х 7 см, ділимо його вздовж навпіл і малюємо одну половинку пелюстки. Потім згинаємо цей прямокутник по намальованій лінії і вирізаємо по вигину. Отримуємо шаблон для пелюстки лілії.

Тепер беремо стрічку такої ширини, щоб в неї вміщався пелюстка, і нарізаємо цю стрічку на відрізки довжиною в 7 см. Таких відрізків потрібно підготувати 15 штук.

Складаємо 5 відрізків разом, зверху кладемо шаблон посередині, щільно стискаємо все шару тканини і вирізаємо по контуру. Можна вирізати все пелюстки відразу, але по 5 штук буде більш зручно і акуратно.

Починаємо обробляти краю кожної пелюстки окремо. Візуально ділимо окружність пелюстки на четвертинки і обпалював кожну по черзі, відразу ж розтягуючи край пальцями обох рук. Пелюстки тримаємо виворітного стороною вгору. Вони будуть вигинатися в різні боки, набуваючи потрібну нам форму.

Над полум'ям свічки обпалює гострий кінець ножиць і проводимо три прожилки на пелюстці з виворітного боку стрічки. Попередньо краще підкласти під пелюстка тканину, інакше можна забруднити лицьову сторону пелюстки. Тільки нагрівайте лезо ножиць у цілому полум'я. Коли проводимо ножицями по пелюстці, притримуємо за гострий кінець.

Ось так виглядатимуть прожилки на лицьовій стороні і на виворітного.

Вирізаємо кружок діаметром в 3,5 см з тієї ж атласної стрічки і обпалювали його краю. На цю основу починаємо викладати перший ряд пелюсток, який буде складатися з п'яти штук.

Проклеюємо потім другий ряд пелюсток.

Підстава інших п'яти пелюсток необхідно скріпити ось таким чином. В результаті сформуються додаткові складки, що додасть верхнього шару обсяг.

Потім беремо двосторонні тичинки, складаємо їх навпіл і закріплюємо клеєм підставу. Приклеюємо пелюстки навколо цих тичинок, поєднуючи їх кінці. Пелюстки повинні бути розкритими. Якщо із зворотного боку пелюсток з тичинками є зайве виступ, то його зрізаємо.

Кріпимо третій ряд пелюсток зверху.

Зі зворотного боку кріпимо шпильку-зажим.

Ось така виходить у нас красива біла лілія зі стрічок.

Також ви можете подивитися покрокові фото, як робляться зі стрічок маки, трояндочки, проліски і банти.