В'яжемо новорічні шкарпетки для подарунків

Подарунки дарують на свята, дні народження, ювілеї, але на Новий Рік вони повинні бути особливо запам'ятовуються. Для цього краще зробити новорічні шкарпетки своїми руками. Майстер-клас Юлії Бразевіч, як зв'язати гачком носок для подарунків, допоможе вам в цьому.

Класти подарунки в шкарпетки - старовинний і красивий звичай, який дозволяє робити свято веселим і яскравим.

Ця традиція зародилася в Англії давно, причому вона ставилася до Різдва. У Росії багато різдвяні звичаї були перенесені на Новий Рік, роблячи його ще яскравіше і нарядно. Згідно з легендою, "різдвяний дід" Санта Клаус потрапляв в будинок через комин. І одного разу він ненавмисно впустив кілька золотих монет, які потрапили в носок над вогнищем. Вранці господарі виявили золото, і з тих пір шкарпетки стали спеціально підвішувати біля каміна, чекаючи подарунки.

Можна дуже цікаво влаштувати справжню гру, все буде залежати від вашого бажання і фантазії, тому що подарунок повинен з'явитися не раніше настання свята.
Не обов'язково шкарпетки в'язати за розміром подарунка. Можна просто покласти в нього записку із зазначенням місця знаходження сюрпризу.

А маленькі носочки будуть прекрасним новорічними прикрасами.

Як зв'язати носочки для подарунків

Зв'язати такі шкарпетки можна дуже просто.

Хід роботи

 Крок 1. в'яжемо полотно носка:

  • робимо викрійку (фото 1),

  • в'яжемо полотно гачком (фото 2),

  • складаємо, щоб переконатися в симетричності обох половинок (фото 3).

Крок 2. Оформлення шкарпетки:

  • робимо скругление кінчиків обох половинок, • обв'язуємо верхню частину (на зразку це пишні стовпчики), вишиваємо, помічаємо стежками п'яточку (фото 4),

  • з'єднуємо половинки будь-яким швом. На шкарпеточки це зроблено рачьім кроком (фото 5),

  • за бажанням робимо аплікацію (фото 6).

Носочек готовий, залишається зробити мотузку. Для цього її можна пов'язати самому, або використовувати тасьму, стрічку (фото 7).

Примітка. Шкарпетки можуть бути будь-які: в клітинку, смужку, деталями з тканини або паперу. Головне, щоб вони були яскравими і веселими.

Дивіться також, як зшити шкарпетки для подарунків:

З новим роком і Різдвом!