В'язана брязкальце в коляску

Пам'ятайте, я писала про в'язання слінгобуси для мам і малюків? А ось і продовження теми - як зв'язати брязкальце в коляску, майстер-клас Масленникової Наталії (автора МК з в'язання брязкальця на ручку).

Не секрет, що мама прагне дати своїй дитині найкраще. Це стосується і іграшок. У магазинах представлений величезний асортимент брязкалець, але жодна з них не зрівняється з тією, яку мама може зв'язати самостійно.

У представленому майстер-класі я розповім вам про те, як з підручних матеріалів зробити дитячу брязкальце, яку можна підвісити до ліжечка або візку. Іграшка повністю безпечна для малюка. До того ж вона дзвенить анітрохи не гірше, ніж придбана в магазині. Для цього в елементи іграшки додані зернятка рису.

В'язана брязкальце в коляску. Майстер клас


Для виготовлення брязкальця нам знадобляться наступні матеріали:

• 6 контейнерів від шоколадних яєць "Кіндер Сюрприз";
• Зерна рису, дрібні намистини або бісер;
• Бавовняна нитка для в'язання гачком двох кольорів. Я використовувала бавовняну нитку "Бебі" виробництва Троїцької фабрики;
• Намистини діаметром 15-20 мм в кількості 8-16 шт. Підійдуть пластмасові або дерев'яні намистини. Я використовувала 16 намистин зеленого кольору;
• Гачок для в'язання №2, ножиці, міцна довга швейна голка з великим вушком і шило.

Порядок роботи

• Перш за все помістимо по кілька рисових зерен в контейнери з-під шоколадних яєць. Для того, щоб іграшка дзвеніла голосніше, можна наповнити кожен контейнер. Я наповнила три з шести (через один);


• Далі все шість контейнерів необхідно обв'язати ниткою. Для цього набираємо 5 повітряних петель, які замикаємо в кільце. Наступні 3-4 ряди в'яжемо стовпчиками без накиду за схемою дві петлі в одну. Потім приміряємо пов'язаний коло до контейнера: діаметр кола повинен бути дорівнює діаметру підстави ємності. Обв'язуємо стовпчиками без накиду "тіло" контейнера, а на другому його підставі зменшуємо петлі у вільному порядку. Закінчуємо в'язання, закріплюємо і "ховаємо" нитка.

Є один важливий момент: оскільки мається на увазі, що елементи брязкальця будуть рельєфними, при в'язанні стовпчиками без накиду необхідно в повному обсязі зачіпати петлю попереднього ряду, а захоплювати лише її задню стінку.

• Після того, як всі контейнери обв'язані, беремо нитку іншого кольору і виконуємо на кожному контейнері рельєфний малюнок. Для цього в'яжемо сполучними стовпчиками або стовпчиками без накиду по поверхні кожного контейнера, чіпляючи нитка за передні стінки петель.


• Далі в кожному контейнері (вгорі і внизу) шилом робимо отвори для того, щоб нанизати їх на нитку.

• Тепер всі деталі брязкальця залишається зібрати воєдино. Для цього відрізаємо бавовняну нитку довжиною близько 1 метра, візуально ділимо її навпіл. Нитка протягати в швейну голку і починаємо нанизувати елементи брязкальця в порядку: намистина - обв'язаний контейнер. З боків можна нанизати по кілька додаткових намистин так, як це зроблено у мене.

• Кінці нитки пров'язуємо повітряними петлями.

Робота завершена, її результат в зібраному вигляді виглядає так, як показано на фотографії. Зроблена з любов'ю іграшка-брязкальце обов'язково сподобається малюкові.

Про в'язання слінгобуси читайте тут: «Слінгобуси своїми руками - 10 варіантів»

Слінгобуси, початкова ціна 200руб.