В'язана собачка гачком, амигуруми

Символами і героями 2018 року буде собаки! Вони вже давно стали невід'ємною частиною нашого життя і є членами наших сімей. Сьогодні ми зв'яжемо дуже просту, але милу собачку амигуруми. Іграшка зовсім маленька, тому ви можете швидко і легко зв'язати подарунки до нового 2018 році всім своїм знайомим і друзям. Майстер-клас від Анни.

Собачка амигуруми, в'яжемо гачком

Для в'язання нам будуть потрібні:

  • Пряжа сіра, біла і чорна;
  • Гачок 1, 75 мм;
  • Ножиці;
  • голка;
  • синтепон;
  • 2 намистинки чорного кольору.

Для в'язання тіла можна використовувати пухнасту пряжу.
Починаємо роботу з в'язання голови. Формуємо початкову петельку і вив'язувати ще 2 повітряні петлі. Тепер в найпершу петлю, це остання від гака, виконуємо 6 ст.без нак.
Тепер будемо збільшувати нашу деталь. Збільшить її потрібно до 24 петель. Для цього ми будемо робити в кожному ряду по 6 збільшень. Тобто, провязивать по 2 ст. без нак. 1 петлю.
У 1-му додатковому ряду пров'язуємо по 2 стовпчики в кожну петлю. Отримаємо 12 петель.
Далі залишиться ще 2 ряди з збільшеннями. Спочатку будемо робити додавання через 1 петлю, так як петель у нас 12, а збільшень має бути 6.
І в останньому ряду додамо через кожні 2 петельки ряду. В результаті у нас буде коло з 24 петель.
Далі просто зв'яжемо 4 ряди по 24 ст. без нак.
фото 1


Тепер, щоб сформувати кульку, будемо збавляти. Зменшення будемо робити відповідно до додатками. Тільки в зворотному порядку. Спочатку зменшуємо через кожні 2 петлі, потім через 1. І в останньому ряду зменшуємо в кожну петлю. Не забуваємо наповнити деталь синтепоном.
У підсумку залишиться 6 петель. Обрізаємо нитку, залишивши хвостик. Його протягаємо між петлями гачком по колу. гарненько затягуємо.
фото 2


для тільця нам так само знадобиться коло з 24 петель. В'яжемо його так само, як і голову.
Потім виконаємо 3 ряди по 24 ст. без нак.
І почнемо зменшувати. Зменшуємо так само, як і при в'язанні голови, тільки після кожного убавочного ряду виконуємо 1 ряд без убавок.
фото 3


лапки всі будемо в'язати по 1 схемою. Це кільце з 6 петель і два ряди по колу по 6 ст. без нак.
фото 4


вушка зв'яжемо білим кольором.
Так само робимо кільце з 6 петель. Потім додаємо через 1 петлю. Отримаємо 9 петель.
Виконуємо 4 ряди по 9 ст. без нак.
Потім зменшуємо через 1 петлю, а далі в кожну.
фото 5


щоб зв'язати мордочку, зробимо знову кільце амігурумі, але тепер не з 6, а з 7 петель. Додаємо в кожну петлю. Пров'язуємо 1 ряд з 14 ст. без нак.
фото 6


Вишиваємо на мордочці носик і рот. Пришиваємо деталь до голови. Можна трохи набити синтепоном.
фото 7


Потім пришиваємо лапки і вушка.
З намистин чорного кольору робимо очі. Можна скористатися спеціальними вічками для іграшок.
Собачка амигуруми готова!

Інші варіанти: Собачки своїми руками

Ще одне опис від Людмили Олександрівни, як зробити симпатичного песика з ниток блакитного кольору і контейнера від шоколадного яйця.

Для початку зв'яжемо довгастий коло, діаметр якого дорівнює 6 см, наповнимо його холлофайбером. Далі візьмемо яйце від кіндер-сюрпризу і обв'яжемо його, вийде таке ось тіло майбутньої іграшки.

Потім з пряжі зв'яжемо чотири лапки, розміри яких збігаються, нижня частина ноги повинна бути більше, ніж її верхня частина, всього розмір ноги дорівнює 7 см.

Коли всі деталі готові, прийшов час прикрасити собачку і зшити всі її частини разом. Але для початку зробимо їй симпатичну мордочку: приклеїмо очі, вишьем носик.

Після того, як ми зшиємо воєдино всі деталі, зв'яжемо вушка і також прикріпимо їх до голови собачки. З чорних ниток зробимо кігтики. Ось наша саморобка і готова:

Якщо в контейнер з-під кіндера покласти намистинки або монетки, вийде брязкальце у вигляді собачки для вашого малюка.

Повний збірник фото і майстер-класів по символу 2018 року дивіться тут: В'язані собачки до Нового року.