В'язана собачка болонка

У цьому майстер-класі від Анни ми навчимо вас, як зв'язати собачку болонку гачком.

В'язана собачка болонка

Для в'язання болонки нам знадобляться:

 • Біла пряжа "Дитяча новинка";
 • гачок;
 • синтепон;
 • Намисто чорного кольору;
 • голка;
 • Червона і коричнева пряжа для вишивки мордочки;
 • Чорна волосінь для вій;
 • клей;
 • Біла шерсть для валяння;
 • Ножиці;
 • Атласна стрічка червоного кольору.

А почнемо в'язання з тіла собачки. Наберемо спочатку дві петельки. Після цього потрібно провязать ряд з шести стовпчиків без накиду.
Другий рядочок потрібно збільшити в два рази. Тобто будемо виконувати по два стовпчики в петлі нижнього рядочком.
І виконаємо ряд, де будемо чергувати один стовпчик і далі два стовпчики в петлю. Після чого нам потрібно будемо по колу провязать пару рядів.
фото 1


Тепер необхідно зробити зменшення, так як тіло болонки струнке і фігуристів. Пров'яжіть петельку, а інші дві в'яжемо разом. Виконаємо два ряди. І потім зробимо надбавку через петлю і теж пров'яжіть два ряди.

Наповнимо дану деталь синтепоном і зробимо убавку через петлю. У новому ж ряду в'яжемо відразу по дві петлі разом і після цього стягуємо залишився від в'язання отвір.
фото 2


зв'яжемо далі голову болонки. Виконавши дві петлі, зв'яжемо ряд з шести стовпчиків. Другий ряд знову збільшимо вдвічі, пров'язавши по два стовпчики в нижележащие петельки.

І ще в одному ряду зробимо прибавки через петлю.
Виконаємо чотири ряди по колу і зробимо убавкі. Спочатку в'яжемо убавкі через петельку, а потім пров'язуємо ряд, де в'яжемо по дві петлі разом.
Не забуваємо при цьому наповнювати деталь синтепоном.
фото 3


для мордочки набираємо три петлі. В'яжемо один стовпчик без накиду. У наступну петельку виконаємо відразу три стовпчика. За другій стороні в'яжемо стовпчик без накиду і в наступну петельку два стовпчики. А потім в'яжемо по колу два ряди.
фото 4


Наберемо дві петлі і пров'яжіть шість стовпчиків. По колу виконаємо чотири ряди. вийшла лапка. Повторимо все це ще три рази.
фото 5


І приший тепер все на свої місця.
фото 6


Відразу можна вишити носик коричневої пряжею. Візьмемо шерсть і зробимо хвостик. Просто прив'яжемо шерсть посередині білою ниткою. Ниточку потім сховаємо всередині іграшки.
фото 7


Опускаємо шерсть і отримуємо пишний хвіст.

Тепер потрібно зробити романтичну і кокетливу зачіску. Візьмемо шматочок вовни побільше. І приший його посередині до голови собачки.
фото 8


Опустимо обидва кінці вовни вниз, відокремивши трохи для чубчика. І прив'яжемо ниточкою білого кольору навколо шиї.
фото 9


Опускаємо чубок так, щоб вона закривала одне очко собачки. І ножицями трохи підрівняти її.
фото 10


Пришиваємо вічка бусинки. Також можна приклеїти вії з чорної волосіні. Прикрашаємо голову собачки червоним бантиком. І пов'яжемо також атласну стрічку на шию.

Червоної пряжею вишиваємо посмішку.

Улюблена собачка самої королеви готова!

Всі в'язані собачки тут.