В'язана грілка на чайник «Ягідка»

Подивіться, яку грілку на чайник зв'язала Рогозіна Світлана Олександрівна:

зміст

  •  В'язана грілка «Ягідка» для заварника
    • Етап 1. Підготовка утеплювача
    • Етап 2. В'язання
    • Етап 3. Оздоблення

 В'язана грілка «Ягідка» для заварника

Є 2 способи швидкого отримання заварки.

1. Деякі купують і використовують чайник чайничок з жароміцного скла з підставкою і низькою свічкою для того, щоб можна було швидко заварити чай і зберігати його гарячим. Цей спосіб не дуже хороший, тому що при кипінні зменшується кількість корисних речовин і настій перетворюється в темну нікчемну рідина для підфарбовування окропу.

2. Заварити приємний на запах і корисний для організму чай можна в звичайному чайничку, якщо зв'язати йому хорошу "тілогрійку". Заварник перетвориться в запарник, зберігаючи при цьому корисні речовини, вітаміни і тепло. Для цього треба мінімізувати втрату тепла, тобто зробити теплоизолирующую підставку і теплий чохол. Якщо ви вмієте в'язати, то зробити його не так вже й складно. Прийнято на чайники надягати шітую або в'язану курочку. Давайте відвернемося від банальностей і подивимося на чайник для заварювання. Що нагадує його форма? Якщо його форма складна для втілення фрукта (наприклад, лимона або ківі), то зв'яжіть ягідку.

Чохол можна створити поетапно.

Етап 1. Підготовка утеплювача

Для утеплення стін чайничка підійде поролон або будь-який інший спінений матеріал. Підставку під чайник можна зробити з тримача форми для взуття.

Зробивши необхідні заміри чайничка, потрібно вирізати бічні стінки. Утеплювач стін можна скласти з двох або трьох половинок. Для надання форми необхідно зробити надрізи. Полегшити згини в жорстких матеріалах допоможуть прорізи (НЕ наскрізь).

Етап 2. В'язання

Підставку можна обв'язати з одного або двох сторін. Круглу деталь легше в'язати гачком,

але якщо навичок немає, то спицями теж можна зобразити форму, близьку до кола. Потім два кола зшиваються між собою зі вставленої підставкою.

Для того щоб виріб не виявилося мало або велике, зробіть попередні виміри.

Верхню теплушку легко зв'язати без швів на 5 спицях. Знову ж таки, якщо немає навичок в'язання таким чином, то відтворіть форму на круглих спицях, припускаючи всього один шов. Верх і низ вироби пров'яжіть великої гумкою, щоб була можливість легко підібрати краю до чайника. Це дозволить без проблем надіти чохол на заварник.


Етап 3. Оздоблення

Підберіть шнурок для низу в'язки або сплетіть самостійно. Пропустіть його в гумці для стягування. Пришийте в'язане полотно до поролону точково або по колу. Зв'яжіть листочки і, фіксуючи їх, закріпіть утеплювач під каркасом.

Вибір фрукта або ягоди залежатиме від наявності кольорової пряжі.

Ось така апетитна грілка для чайника вийшла! А вам подобається? Також Світлана Олександрівна зв'язала ще цікавий термос «Лимон».

Інші грілки, в'язані гачком, на нашому сайті:

Санта

Курочка

будиночок

Грілка на кружку «Собачка»

Грілка на яєчко