В'язана кофточка для ляльки (гачком)

Новий розповідь Марії Олександрівни, як одягнути улюблену ляльку. Цього разу - майстер-клас з в'язання кофтинки.

Моя дочка дуже любить грати різними ляльками. Однією з улюблених ляльок є Nancy Famoza. У неї вже є стильні спортивні брючки, а ось теплої кофти-вітровки ще немає. Якраз час цим зараз і зайнятися. Хочу зробити вітровку під колір і стиль брюк.

Для в'язання необхідні:

  • пряжа,
  • гачок,
  • модель і її виміри.

Знадобляться такі виміри:

  • довжина рукава;
  • ширина під пахвами;
  • довжина по спинці;
  • довжина переду.

В'язання буде виконуватися з нижньої лінії кофтинки. Необхідно набрати ланцюжок з повітряних петель. Довжину ланцюжка розрахувати так: обмірити пояса ляльки плюс запас на вільний крій. В процесі в'язання я рекомендую частіше прикладати роботу до моделі, щоб уникнути зайвої витрати часу.

Продовжити в'язання до лінії пахв. Тепер в'язання необхідно розділити на три частини - дві полички і спинка. Продовжити в'язати все три частини окремо по лініях шиї ляльки. Не забудьте про оформлення горловини. Для цього використовуйте напівстовпчик, стовпчики без накиду і напівстовпчик з накидом.

Виконайте плечові шви.

Після цього необхідно перейти до в'язання рукавів. Обв'язати пройми стовпчиками з накидом і продовжити в'язання. Приблизно з середини рукава робіть зменшення в першій петлі ряду.

В кінці рукава я рекомендую зробити манжети. Для цього зв'язати ряд, використовуючи комбінацію: стовпчик без накиду, зменшення і т. Д. Ширина манжети 5-8 мм.

Ну яка вітровка без коміра. Для нього досить зв'язати 3 ряди стовпчиками з накидом.

Пропоную доповнити вітровку капюшоном. Для капюшона набрати ланцюжок з повітряних петель довжиною, рівній підставі капюшона (відзначте місця в першому ряду коміра і зробіть відповідний завмер).

Капюшон в'яжеться в два етапи. Спочатку ланцюжок необхідно подумки розділити на 2 рівні частини і в'язати їх стовпчиками з накидом окремо. Починаючи з середини капюшона робити зменшення на початку ряду для освіти напівкруглої форми і збільшенням кінці ряду.

Зв'язати аналогічно і другу частину.

Скласти капюшон навпіл і стовпчиками з накидом з'єднати їх між собою.

Тепер необхідно пришити капюшон до куртці.

Кофточка з капюшоном готова. Можна прикрашати улюблену лялечку і відправлятися на прогулянку.

Як зв'язати кеди для ляльки