Вовк і заєць з «Ну, постривай!» З пластиліну

У цьому уроці ми зліпимо вовка. Але не простого лісового звіра, а знаменитого і чарівного, стилягу, у якого немає конкурентів, невдахи-хулігана - вовка з улюбленого всіма мультфільму "Ну, постривай!". І діти, і дорослі, навіть літні люди із задоволенням дивляться цей нестаріючий бестселер. І наповнюється він гумористично нотками і глибоким змістом саме завдяки вовку. Завдання по ліпленню, яку ми перед собою поставили не з легких. Нам потрібно показати точну копію героя, передати його характер і настрій. І все це ми зробимо за допомогою пластиліну. Урок Олени Ніколаєвої.

Для ліплення знаменитого мультперсонажа підготуйте:

  • пластилін сірого кольору для голови і кистей рук;
  • фіолетовий (малиновий) для модного піджака;
  • чорний для волосся, стильних брюк;
  • білий, зелений, жовтий - додаткові відтінки для роботи;
  • зубочистки - кріплення і інструменти.

Як зліпити вовка з "Ну, постривай!" покроково

1. Вовка з мультфільму ви можете зліпити в будь-якому вигляді. Наприклад, він часто ходить по пляжу в сімейних шортах рожевого кольору, або він видає себе за великого спортсмена, надягаючи костюм. У цьому уроці показано, як зробити стильного вовка в святковому піджаку і чорних брюках. Тому і кольору пластиліну потрібно вибрати відповідні за кольором.

2. Для створення голови використовуйте сірий пластилін. В цілому, наш вовк буде одягненим, тому видними залишаться тільки голова, кисті рук і нижня частина ніг. Для їх ліплення і знадобиться сірий пластилін, його буде витрачено порівняно небагато. Виліпити кульку і довгасту ковбаску. Потім ковбаску пальцями загострити з двох сторін, зверху по всій довжині притисніть.

3. Стуліть протилежні кінці підготовленої подовженою деталі. Ці заготовки дозволять показати довгий тонкий ніс. Трохи пальцем простягніть пластилін вгору. Розріжте стеком пащу.

4. Далі скріпіть кульку і довгасту деталь так, як показано на фото. Наклейте над носовою частиною очі (їх форма повинна бути овальної), прикріпіть чорну краплю на ніс. Очі можна обрамити тонкими століттями і зробити у зовнішнього краю зморшки. Перед нами стоїть завдання ліплення точної копії конкретного персонажа.

5. Зробіть тонкі чорні ковбаски для волосся. Знизу голови вставте половинку зубочистки.

6. Наклейте хаотично чорні дрібні деталі на голову, щоб показати скуйовджену зачіску. Придавите зверху зеленим беретом.

7. З фіолетового пластиліну зробіть заготовки для піджака: тулуб (звужений до низу брусок), рукава (дві тонкі трубки), поділ (довгу пласку стрічку), борта (тонку сплюснутую ковбаску). Також сформуйте жовту тонкий корж для сорочки.

8. Приклейте до основного бруска поділ. Ображати зайве. Попереду приклейте гудзик. Зверху на брусок наклейте жовту коржик і обрамити бортами. Прикріпіть з боків рукава, додайте на кінці жовті манжети сорочки. Вгорі приклейте рожевий краватку-метелика.

9. Скориставшись двома зубочистками і чорним пластиліном, зробіть заготовки-штанини для фігурки. Витягніть пластилін в трубочки, всередину вставте зубочистки, нижню частину витягніть по колу пальцями. Також потрібно зробити кисті рук і ступні з сірих коржів.

10. Приклейте кисті і ступні. Вставте в руки букет квітів. Один з фрагментів мультфільму - вовк приходить в гості до зайця в красивому святковому вбранні. Цей вигляд ми і покажемо.

11. Приклейте зверху голову.

Ми отримали статуетку, яка знайома всім. Вовк іноді буває злим, але він такий смішний, що його ніхто навіть не думає боятися.


Заєць з мультфільму "Ну, постривай!" з пластиліну

Чудового вовка - улюбленого всіма хулігана зі знаменитого мультфільму "Ну, постривай!" ми разом з вами вже навчилися ліпити. Але персонаж буде нудьгувати на самоті, якщо ми не зліпимо і зайця. За ким тоді вовк буде ганятися, на кого буде злитися, з ким буде миритися знову і знову? Зрештою, кому він скаже своє знамените "Ну, постривай!". Звичайно, ми обов'язково ще навчимося ліпити зайця, який завжди тікає про вовка і обводить його навколо пальця.

За складністю ця саморобка прирівнюється до попередньої. Нам потрібно показати точну копію персонажа мультика, добре відомого всім маленького зайця з доброю посмішкою, одягненого в зелену футболку і зелені шорти. Вам допоможе поетапне керівництво.

Для ліплення зайця підготуйте:

  • Бруски пластиліну, які за відтінками підійдуть для створення запланованої вироби;
  • стека;
  • сірник.

Як зліпити зайця поетапно

1. Саме тіло зайчика має бути бежевим або світло-коричневим. З такої маси будемо ліпити голову і довгі вуха, руки і ноги. Також підійде помаранчевий відтінок, змішаний з коричневим. Костюм зліпимо з використанням двох відтінків зеленого і білого пластиліну.

2. Щоб зробити футболку з коротким рукавом і шорти, попередньо сформуйте наступні деталі: світло і темно-зелений кульки більшого розміру і два маленьких світло-зелених кульки.

3. Маленькі деталі деформуйте до конусів - це будуть рукава. Великі деталі - до бруска-тулуба і коротких шортів відповідно.

4. З'єднайте рукава з основним бруском - тулубом, знизу підклейте шорти.

5. З світло-коричневого пластиліну зробіть заготовки для ніг і хвоста зайця. Витягніть дві трубочки, два коржі, приміряючи їх за розміром один до одного. Підготуйте маленькі коричневу і білу порції для хвостика.

6. До трубочкам підклейте коржі, а підошву зробіть білої. Зверху на кожній лапці стеком зробіть пальчики. Для хвостика скомбінуйте два мініатюрних шматочка.

7. Прикріпіть ноги до поделке. Верхню частину трубочок вставляйте в штанини зелених шортиків. Ззаду приклейте хвостик.

8. З пластиліну того ж кольору, що і ноги, зробіть руки. Спочатку ці деталі також будуть трубочками. Один кінець кожної трубочки притисніть пальцем, формуючи лопаточку. Потім ці лопатки на кожній руці перетворите в кисті, виділяючи стеком пальці.

9. Вставте верхні кінці трубочок рук в короткі рукава футболки. Також зробіть білий поясок, комір і трикутник для грудей.

10. Наклейте всі білі деталі на місця. Костюм знаменитого зайця і, в цілому, вся нижня частина вироби готові. Вставте сірник в кільце білого коміра.

11. Щоб зробити голову і вуха, візьміть ще трохи світло-коричневого пластиліну. Скачайте три кульки. Один більшого розміру для самої голови.

12. Мордочку витягніть вперед пальцями. Плоскою стороною стеки видавіть овальні очі. З боків прорисуйте стеком мохнатость на щічках. Зробіть вуха-крапельки.

13. Доповніть мордочку дрібними деталями, щоб зайчик був схожий на свого мультяшного прототипу. Очки зробіть блакитними з довгими віями, ротик червоним з двома стирчать зубами, носик чорним з білим відблиском.

14. Приклейте вуха до голови. З'єднайте за допомогою сірника голову з нижньою частиною вироби.

Тепер готовий і другий наш улюблений герой - заєць з "Ну, постривай!". Вони просто чудно виглядають з вовком разом. Розіграйте спектакль, скопіюйте улюблену сценку з мультфільму, коли вовк з квітами приходить в гості до зайця. У вас з'явилася можливість придумати свій варіант розвитку подій.