Вишивання стрічками для початківців крок за кроком. уроки

Вишивання стрічками - це простий спосіб прикрасити одяг, скатертини, сумки або подушки. Використовуючи самі звичайні інструменти, ви в короткий час зможете перетворити старі речі. Сучасні умільці навчилися вишивати креативні візерунки, трояндочки, ромашки та інші квіти. Якщо ви будете слідувати поетапні інструкції, то в короткі терміни освоїте уроки по вишивці атласними стрічками різного розміру.

матеріали:

- стрічки шириною 1 см

- рушник або тканину для вишивки

- голка з великим вушком

- ножиці

Майстер-клас: Простий урок з вишивання стрічками

Ідеальний варіант, якщо в скатертини або рушник є спеціальні дірочки, крізь які можна протягнути стрічку. Їх можна зробити також самостійно, якщо прокреслити дві паралельні лінії на ширині один від одного такий, щоб стрічка красиво лягла. Після цього зробіть надрізи на однаковій відстані.

Спочатку прокладете основний шов, простягаючи стрічку крізь надрізи. Потім протягуйте стрічку через прокладений шов, і у вас вийде гарний візерунок у вигляді бордюру.

Як вишити стрічками на подушці

Після того як ви освоїте ази роботи з стрічками, можете приступити до більш складним етапах вишивання. Для цього підготуйте пяльци і атласну тканину. Можна взяти наволочку від подушки.

Спочатку визначитеся з малюнком і зробіть його за допомогою крейди або шматочка мила. Після цього затягніть відрізок п'яльцями так, щоб малюнок виявився в центрі. Найпростіше вишивати ромашки. Для цього намалюйте сердцевінку і пелюсточки.

Тепер акуратно проколюйте тканину і протягуйте стрічку так, щоб вийшли пелюстки. Не затягуйте сильно, щоб тканина не морщилася.Серцевину ромашки можна вишивати вузликами. Для цього намотуйте стрічку на голку в два оберти, а потім протягують через тканину. Заповніть таким методом повністю серцевинку.

Намалюйте багато квітів, тоді у вас вийде вишити всю ромашку.

Дивіться відео: Вступний урок з вишивки стрічками

Як вишити прості троянди на тканини

Трояндочки - це найпопулярніший вид декору, який красиво виглядатиме на сумці або футболці. Підберіть стрічку червоного або іншого кольору.

Всуньте спочатку стрічку в голку, а потім почніть її акуратно скручувати в рулон. Поступово прошивати бутон трояндочки, щоб він не розпадався.

Потім можете бутон закріпити на тканини і від нього вишити об'ємні пелюстки.

Чим більше буде пелюсток, тим пишніше ваш квітка.

Вишивати стрічками досить просто, головне - запастися терпінням і знайти відповідні уроки. Своїми руками ви перетворите старі речі в нові, і зможете по-справжньому здивувати рідних і друзів.