Види акрилового сайдинга з фото

Імітація обробки під деревину сьогодні широко використовується під час будівництва будинків, парканів, гаражів та інших будівель. Останнім часом популярністю користується екологічний стиль інтер'єру, тому обробка акриловим сайдингом під дерево буде виглядати унікально. Кімнати з підвищеним ступенем вологості легко і ефективно обробляються таким сайдингом. пропонуємо дізнатися, які види сайдингу акрилового пропонує будівельний ринок.

Характеристики акрилового сайдинга під дерево

Акриловий сайдинг складається з полімеру - полівінілхлориду. Цей обробний матеріал широко застосовується для обшивки стін. Акрилові панелі складаються із з'єднань акрилу зі стиролом і відрізняються поліпшеними якостями. Ці матеріали виробляються з допомогою соекструзії.

Акриловий сайдинг під дерево має міцніші якості, ніж деякі види вінілового аналога. Стійкість до сонячного впливу також збільшена в десять разів, в порівнянні з вінілом. Акриловий сайдинг не боїться різкого коливання температури. Він прослужить близько п'ятдесяти років.

У порівнянні з вініловим сайдингом, ціна акрилового йде вище на 25 відсотків. Але більш висока ціна виправдовує себе. Цей матеріал стійкий до хімічних і фізичних дій, а також більш довговічний. Акриловий сайдинг імітує зовнішній вигляд різних порід деревини і матеріал для обшивки.

Які є види сайдингу

Форми випуску також різні. Вид сайдингу з формою «Ялинка» імітує фактуру дощок внахлест. Ця обробка монтується горизонтально. Корабельний брус імітує обробку палуби і має плоску форму зі скошеним краєм зверху. Фактура і відтінки цього сайдинга під дерево мають досить великий вибір. Кольори в порівнянні з іншими різновидами сайдингу відрізняються насиченістю кольору. До красивому кольору додається глянсова поверхню, яка надає красу поверхні, що відбувається.Також почитайте: Види сайдинга під дерево

Оздоблення блок-хаус замінює натуральний матеріал і імітує профільований брус. Подвійні і потрійні панелі дозволяють створити ефект йдуть разом двох або трьох дощок, за принципом справжньої вагонки. Ширина у таких ламелей йде більше, ніж у стандарту і це дозволяє прискорити процес монтажу.

L-брус є досить новим варіантом сайдингу і випускається у вигляді здвоєних вузьких рейок. Цим видом сайдингу через легкої ваги можна обробляти стеля.

Оздоблення сайдингом всередині приміщення

Сайдинг у вигляді дерев'яної поверхні повторює форму дерева і має схожу фактуру і колір. Колір може бути природним або у вигляді обробленої деревини. Ця обшивка підходить для широких фасадів.

Акриловий сайдинг крім деревного покриття може робити аналог дранки або тріски. Ламелі з цим забарвленням йдуть не стандартної форми. Поверхня і краю виробляються нерівномірні. Монтаж при цьому не ускладнюється, але матеріалу може знадобитися більше.

Всі ці види акрилового сайдинга дозволяють з точністю зімітувати дерев'яний будинку. Використовувати сайдинг під дерево своїми руками ви можете як зовні, так і всередині будинку, головне, правильно підібрати вид матеріалу.