Відеопривітання Діда Мороза. Знижка для наших читачів

Любі друзі! Не за горами Новий рік, попереду ранки в дитсадках і школах. Можливо, комусь із дітей навіть пощастить потримати за руку Діда Мороза або перекинутися з ним парою слів. Але ще краще - отримати від дідуся відеопривітання, адресований особисто вашим дітям.

Іменна відеопривітання дітям і дорослим

перевірена персональне відеопривітання Діда Мороза дітям, яке я замовляю вже не перший рік. Спочатку своїм дітлахам, а коли вони вже підросли, я переключилася на племінників і дітей подруг. Результат завжди один - захват і повне залучення дітей в казку.

Ціна такого привітання 350 руб. Але! Для наших читачів надається ще і  знижка 10%! Ось спеціальне посилання на сторінку зі знижкою:

Отримати привітання від Діда Мороза

При замовленні вводити потрібно ім'я дитини та її вік (до речі - бонусом йде і безкоштовне привітання з днем ​​народження!)

Також можна додати ще деталі, відомі тільки вашій родині.

Ви можете сфотографувати лист, яке дитина написала Дідові Морозу, і Дідусь із задоволенням це підтвердить.

Можете додати фотографії дітей в різних ситуаціях, щоб похвалитися Дідусеві своїми успіхами:

і вибрати реакцію Діда:

А також (о Боже!) Вказати, як поводився дитина протягом року:

А ще можна сфотографувати  подарунок, який дитина отримає від Дідуся! Щоб зовсім вже сумнівів не виникало :). І він, звичайно, підтвердить, що виконав замовлення вашого малюка.

Зайшовши в розділ «Майстерня», ви зможете в режимі реального часу спостерігати, як готується ваше привітання:

Загалом, рекомендуємо!

А ще там є різні варіанти поздоровлень для дорослих... Вірніше, для молоді, це вже на ваш смак, тобто від досить фривольних до цілком нешкідливих, адже кожен дорослий іноді хоче відчути себе дитиною, так чому б не подарувати йому цю казку хоча б на Новий рік?

Відеопривітання Діда Мороза зі знижкою

Новини від Дідуся - 2018:

З радістю повідомляємо, що в цьому році у нас нове відеопривітання від Діда Мороза. Тепер це не просто формат листівки, ми зняли цілий міні-фільм! 🙂

Вас чекає захоплююча пригода по чарівному дому Діда Мороза завдовжки 9 хвилин. Звичайно ж, наше відео і раніше залишається самим персоналізованих - фотографії, коментарі, похвала, настанови, оцінка поведінки, лист, подарунок - все це присутнє в нашому новому відео.

Подивитися зразок і оформити замовлення можна як завжди на нашому сайті.

Цього року пропонуємо вам розглянути варіант створення окремого відео для кожної дитини, щоб кожен з них отримав свою персональну казку. Ми не стали робити групові привітання, але зробили два сюжети на вибір і пропонуємо знижку 50% на кожен другий замовлення.

Ах да, до кожного привітання з Новим Роком додається 2 подарунка: персональні поздоровлення з Днем Народження і із 1 Вересня!