Визнано овечки

Автор: Тетяна Міхєєва.

Нам буде потрібно:
• Залишки пряжі букле або будь-пухнастою пряжі бежевого кольору.
• Залишки простий гладкою пряжі бежевого кольору.
• Трохи пряжі чорного кольору для копит і бантика.
• Спиці.
• Ножиці.
• Голка з великим вушком.
• Синтепон для наповнення іграшки.
• Очки.
• Клей для приклеювання вічко

тулуб (1 деталь):

Набрати 18 петель, розподілити на три спиці і провязать по колу 20 рядів.
У 21 ряду збавити петлі: на кожній спиці провязать по 2 петельки разом 3 рази. На кожній спиці залишається по 3 петельки, провязать 1 ряд, обрізати нитку, зібрати залишилися петлі на нитку, стягнути і закріпити.


голова (1 деталь):

Набрати 21 петлю, розподілити на 3 спиці і провязать 14 рядів. У наступному ряду починаємо зменшення в кінці кожної спиці провязать по 2 петельки разом лицьовими. Зменшуємо петлі, поки на спицях залишиться по 3 петельки, обрізати нитку, зібрати залишилися петлі на нитку, стягнути і закріпити. З того боку, де початок в'язання, набрати 21 петлю на 3 спиці, і в'яжемо 10 рядів. У 11 ряду провязать на кожній спиці: 2 петельки разом лицьовій, 1 петелька лицьова, 2 петельки разом лицьовій, 2 петельки лицьовій. На кожній спиці по 5 петельок, обрізати нитку, зібрати залишилися петлі на нитку, стягнути і закріпити.

Повинна вийти ось така деталь голови:

ноги (4 деталі):

Набрати 9 петель основним кольором, розподілити на 3 спиці і провязать 12 рядів, нитка обрізати і продовжити в'язання чорною ниткою - копитця. Провязать 4 ряди, обрізати нитку, зібрати залишилися петлі на нитку, стягнути і закріпити.
Три залишилися деталі в'яжемо аналогічно.

вуха (2 деталі):

В'яжемо на 2-х спицях. Набрати петель і в'яжемо лицьовими петлями 5 рядів, в 6 ряду провязать 3 середні петельки разом лицьовій, на спиці 3 петельки, провязать 1 ряд, обрізати нитку, зібрати залишилися петлі на нитку, стягнути і закріпити. Друге вухо аналогічно.

хвіст:

В'яжемо на 2-х спицях. На спиці набрати 4 петельки і в'яжемо наступним чином: 1 кромочную зняти, 1 лицьову петлю провязать, наступну петлю зняти, нитка перед знятою петлею, 1 лицьову провязать. Наступний ряд: 1 кромочную петлю зняти, 1 петлю зняти, нитка перед знятою петлею, 1 лицьову петлю провязать. І так провязать 7 рядів, потім обрізати нитку, зібрати петлі на нитку, стягнути і закріпити.

бант:
Чорною ниткою набрати 5 петель і в'яжемо лицьовими петлями 18 рядів. Закрити петлі, прибрати нитки, сформувати бантик.

збірка:

1. Деталь голови наповнити синтепоном, зашити, пришиваємо вушка.

2. Деталь тулуба наповнюємо синтепоном, зашити. Пришиваємо голову до тулуба.

3. Деталі ніг наповнюємо синтепоном, зашиваємо і пришиваємо до тулуба.

пришиваємо хвостик.

Іграшка "Овечка" готова.

В'язана блакитна овечка з "Травки"

Це внесок в наші колекції виробів з кіндер-сюрпризів і овечок.

Виконала: Єфімова Олександра Валентинівна, вихователь МБДОУ дитячий сад №28 "Лісова казка" місто Єлабуга, республіка Татарстан.

матеріали:

  • Пряжа "Травка" блакитного кольору,
  • акрилова біла пряжа "Малишок",
  • гачок №2,5,
  • дві упаковки від кіндер-сюрзов,
  • горох, вата,
  • глазки для іграшок,
  • нитки, голка, ножиці.

Хід роботи:

В одну упаковку від кіндер-сюрпризу покласти горох, тоді овечка буде ще і брязкальцем.

тулуб:

Блакитний ниткою набрати гачком 6 повітряних петель, з'єднати в кільце. 1 ряд: Зв'язати 10 стовпчиків без накиду в кільце, з'єднувальний стовпчик. 2-3 ряд: Одна повітряна петля підйому, 2 стовпчики без накиду над стовпчиком без накиду попереднього ряду, стовпчик без накиду над стовпчиком без накиду попереднього ряду, чергувати до кінця ряду: 2 і 1 стовпчик без накиду, з'єднувальний стовпчик. Наступні ряди без додатків. Вставити упаковку від кіндер-сюрпризу і дов'язати до потрібної довжини. Далі зробити зменшення 3 ряди: в кожному ряду в'язати пропускаючи через петлю: стовпчик без накиду, що не провязивать, стовпчик без накиду.


голова:

Білою ниткою набрати гачком 6 повітряних петель, з'єднати в кільце. 1 ряд: Зв'язати 10 стовпчиків без накиду в кільце, з'єднувальний стовпчик. 2-3 ряд: Одна повітряна петля підйому, 2 стовпчики без накиду над стовпчиком без накиду попереднього ряду, стовпчик без накиду над стовпчиком без накиду попереднього ряду, чергувати до кінця ряду: 2 і 1 стовпчик без накиду, з'єднувальний стовпчик. Наступні ряди без додатків-5-6 рядів. Приєднати блакитну нитку і продовжити в'язання. Вставити упаковку від кіндер-сюрпризу і дов'язати до потрібної довжини. Далі зробити зменшення 3 ряди: в кожному ряду в'язати пропускаючи через петлю: стовпчик без накиду, що не провязивать, стовпчик без накиду.


вуха:

Білою ниткою набрати гачком 10 повітряних петель. В'язати в третю від гачка стовпчик без накиду і так до кінця ряду 8 стовпчиків без накиду, повернути роботу і в'язати св ті ж повітряні петлі знизу 10 стовпчиків з накидом, нитку обірвати. Зв'язати друге вухо аналогічно.

ноги:

Білою ниткою набрати гачком 5 повітряних петель, з'єднати в кільце. 1 ряд: Зв'язати 8 стовпчиків без накиду в кільце, з'єднувальний стовпчик. 2 ряд: Одна повітряна петля підйому, 2 стовпчики без накиду над стовпчиком без накиду попереднього ряду, стовпчик без накиду над стовпчиком без накиду попереднього ряду, чергувати до кінця ряду: 2 і 1 стовпчик без накиду, з'єднувальний стовпчик. Наступні ряди без додатків 8 рядів. Зв'язати чотири ноги.

збірка:

Пришити вуха до голови. Ноги набити ватою, з'єднати між собою і зшити разом. Пришити до тулуба ноги і голову.

Приклеїти очі до голови і вишити носик.


овечка готова!

Ще в'язані гачком овечки:

кругленькі

баранчик Макарка

овечка Глаша