В'язаний розвиває кубик (гачком)

Такий кубик зробити нескладно. Для роботи потрібні різнобарвна пряжа, гачок, наповнювач для іграшок (наприклад, синтепон), різноманітні гудзики і намистини.

Кубик складається з шести подушечок, пов'язаним з принципом "кишеньки". Спочатку набирається ланцюжок повітряних петель потрібної довжини. Потім в'яжуться стовпчики спочатку за передні, а потім за задні стінки петель ланцюжка. В'язання триває по діагоналі до тих пір, поки не вийде квадратик. Подушечка набивається синтепоном і закривається за допомогою сполучних стовпчиків.

Іграшка для маленької дитини повинна бути максимально безпечною. Тому гудзики і намистини краще не пришивати, а вплутуватися. Просто заздалегідь нанизайте їх на нитку. Дрібні в'язані деталі повинні бути надійно пришиті.

Ось які я придумала подушечки-сторони кубика.

  1. Сторона з намистинами пов'язана стовпчиками без накиду по діагоналі. Намистини надійно вплутався в довільному порядку. Така сторона - чудовий масажер для маленьких пальчиків.

  1. Подушечка із зеленої пряжі "Травка" пов'язана стовпчиками з накидом і нагадує галявину з квіточками. В'язаний квітка легко можна відстебнути або пристебнути на будь-яку гудзик кубика.

  1. Віконечко з качечка пов'язано стовпчиками без накиду, Ставенко обв'язані "рачьім кроком". Звичайно, немовля не зможе ще шнурувати, але обов'язково постарається дістатися до третьої качечки. Ось вам і розвиток кмітливості, дрібної моторики. Це єдина подушечка без наповнювача.

  1. Сторона з дверцятами виконана стовпчиками з накидом, дверцята застібається на гудзики. За нею сіре кошеня на пухнастому килимку.

  1. Цікаво пограти з великими намистинами і колечком на подушечці з бахромою. Адже вони прикріплені за допомогою капелюшної гумки.

  1. Остання подушечка пов'язана рельєфними лицьовими і виворітними стовпчиками. Сонечко з промінчиками-бахромою на липучці.

Подушечки можна використовувати і окремо один від одного, але краще зібрати в кубик за допомогою стовпчиків без накиду. Щоб іграшка бриньчала або дзвеніла, всередину можна помістити футляр від кіндер-яйця, наповнений крупою, гудзиками, намистинками або монетками. У мене ж виявилася кулька від зламаної брязкальця.

Ось така корисна, цікава і неповторна вийшла штучка. »