В'язаний термос «Лимон»

Ще одна робота Рогозін Світлани Олександрівни - як зв'язати термос своїми руками.

зміст

  • В'язаний термос «Лимон»
    • 1 етап. підготовчий
    • 2 етап. В'язання і заповнення форм
    • 3 етап. Підставка

В'язаний термос «Лимон»

Чудова виріб, яка допомагає не тільки підвищити апетит, яку легко зробити разом з дітьми і одночасно перетворити інтер'єр кухні. Це незвичайний лимон, який, на жаль, не можна різати, але він підвищує апетит іншим способом - одним тільки своїм виглядом. Він буде притягувати увагу всіх відвідувачів, особливо дітей, тому від посягання малюків його доведеться берегти.

Усередині нього (пов'язаного лимона) прихована баночка, в якій можна заварювати і наполягати трави на випадок хвороби чада, тому що чохол не просто цікавий, він виконує функцію термоса. Він збереже тепло дуже надовго, з його допомогою можна на ніч заварювати травички, а вранці поїти дитину настоєм.
Все надзвичайно просто і вся робота по створенню термоса для трав укладається в 2-3 етапи.

1 етап. підготовчий

Можна використовувати будь-який матеріал, що утеплює (спінений полімер типу поролону або ватин).
Так як для дитини не потрібен великий обсяг, то використовуйте невелику скляну банку з загвинчується або капроновою кришкою. За її максимальної окружності відріжте утеплювач. Надайте йому необхідну форму.

Якщо треба звузити верх, то зробіть надрізи по верхньому краю, видаливши непотрібні частини. Не викидайте обрізки, вони теж підуть в справу. Обрисуйте на утеплювачі низ баночки і кришку. Верхню частину треба вирізати по змальованої мітці, а денце слід вирізати по колу, але з невеликим припуском. Зшийте простими нитками чохол на банку з утеплювача.

2 етап. В'язання і заповнення форм

Почніть в'язання з ручки для термоса, зробивши гачком невеликий наперсток. Далі, додаючи по колу петлі, зв'яжіть платформочку на кришку банки. Набейте ручку обрізками утеплювача і пришити маленький гурток тими ж нитками, що і в основній в'язанні.

На цьому ж етапі вироби варто зв'язати прикраса і почати його пришивати.

Потім, не збільшуючи діаметр окружності, в'яжіть стінки термоса гачком або п'ятьма спицями. Пришийте до кінця прикраса до стінок, поки не вставили утеплювач. Постійно приміряючи чохол з утеплювача, пров'яжіть полотно трохи нижче країв. Ображати нитку від клубка сантиметрів на 25 від кінця в'язання і нею ж пришити в'язане полотно до чохла, загнув його краю.

3 етап. Підставка

Той гурток з утеплювача варто прикрити тільки з одного боку. Так він буде більш стійко стояти на столі. Для цього треба зв'язати коло, який повинен бути більше за діаметром, ніж підставка з утеплювача. Тієї ж ниткою пришийте в'язання до утеплювача, прикривши його.

Одержаний термос можна використовувати не тільки для заварки трав, але і для зберігання вітамінів. Наприклад, лимон з цукром: Подрібніть лимон разом з корочками (в них дуже багато корисних речовин) і перемішайте з піском з цукру. Отриманою сумішшю наповніть банку, закрийте кришкою і накрийте термосом. Можливо, з таким лимоном не знадобляться трави!

В'язана грілка на чайник «Ягідка» від Світлани тут.

Інші грілки, в'язані гачком, на нашому сайті:

Санта

Курочка

будиночок

Грілка на кружку «Собачка»

Грілка на яєчко