Тапочки «Міньйон» (в'язання гачком)

Ще один цікавий майстер-клас від Анни - такий подарунок порадує багатьох діточок, а може навіть і дорослих - любителів мультфільму «Гидке я». це тапочки-міньйон, в'язані гачком.

Взимку багато хто любить носити в'язані речі. особливо гарні домашні капці. Їх можна купити, пошити, зв'язати спицями або гачком. І в цьому майстер-класі ми зв'яжемо такі тапочки гачком. Вони дуже легко в'яжуться, але довго носяться і зігрівають ноги. Тапочки ми будемо в'язати у вигляді міньйонів з мультфільму "Гидке я". Ми будемо в'язати міньйону Стюарта. Це те, у якого одне очко. Ви ж можете пов'язати і два ока.

Нам знадобляться:

  • Пряжа жовта, блакитна, чорна, сіра і біла;
  • гачок;
  • нитка;
  • Голка для шиття.

Починаємо в'язати тапочки з миска. Для цього беремо жовту пряжу і робимо ланцюжок з трьох повітряних петель, замкнуту в кільце. У це кільце ми в'яжемо шість стовпчиків з накидом. Тапочки будемо в'язати саме такими стовпчиками.

Далі ми будемо робити надбавки в п'яти рядах по шість штук.

А далі зв'яжемо по колу без надбавок ще шість рядів. Тепер знаходимо серединку з передньої сторони Гапочка і від неї в обидві сторони відраховуємо по п'ять петельок. На п'яту ставимо маркер.

Міняємо пряжу жовту на блакитну і продовжуємо в'язати, але вже не круговими, а поворотними рядами. Там, де у нас маркери, провязивать не треба.

В'яжемо то кількість рядів, яке необхідно для того, щоб тапочок був за розміром.

Тепер зшиваємо стовпчиками без накиду всередині Гапочка п'яту.

Ось у нас майже готовий сам тапок. Залишилося тільки його обв'язати і зробити кілька дрібних деталей.

Знову беремо блакитну пряжу і починаємо обв'язку з п'яти. Обв'язуємо весь тапочок по колу стовпчиками без накиду.

В кільце з трьох повітряних петель пров'язуємо вісімнадцять стовпчиків з двома накидами білої пряжею. Це буде основа очі. Якщо ви в'яжете тапочки з двома очками, то зв'яжіть ще одну таку основу.

Тепер приєднуємо сіру пряжу і обв'язуємо очей стовпчиками без накиду, пров'язуючи в кожну четверту петлю по два стовпчики.

Беремо чорну пряжу і в ковзаючу петлю пров'язуємо шість стовпчиків без накиду, зробивши в другому ряду шість збільшень. це зіницю.

І також чорної пряжею зв'яжемо ланцюжок з двадцяти чотирьох повітряних петель. І пров'яжіть її стовпчиками з накидом.

Пришиваємо смужку до миска Гапочка. А на неї пришиваємо очей.

Ось такі тапочки «Міньйон» виходять!

Як зв'язати дитині шапочку в тому ж стилі, дивіться тут.