Вішалка для верхнього одягу на дачу

Практично будь-який аксесуар для будинку можна створити своїми руками і для цього не обов'язково звертатися за допомогою до професійних дизайнерів. Сьогодні ми хочемо розповісти про те, як зробити оригінальну вішалку з використаних ламп розжарювання, розчину цементу і старих дерев'яних дощок. Здається, що ці предмети не сумісні? У цій статті ви знайдете докладний майстер-клас про те, як змайструвати міцну і зручну вішалку на дачу саме з цих матеріалів.

матеріали:
- лампочка;
- плоскогубці;
- картон;
- лак по дереву;
- дриль;
- дюбель-цвях.

Майстер-клас вішалка для дачі з лампочок

  • Лампочку потрібно звільнити від внутрішньої частини за допомогою плоскогубців. Зробіть це дуже акуратно, щоб скло не розбилося, а залізний цоколь залишився на своєму місці.  • Після цього підготуйте цементний розчин і заповніть їм внутрішність лампочки.
  • Відріжте шматочок щільного картону і протягніть крізь нього дюбель-цвях.
  • Головку цвяха занурте в лампочку, а частина з різьбленням нехай стирчить зовні. Це робиться для того, щоб цвях міцно закріпився в твердій лампочці з цементу, а потім його можна було прикрутити до дерев'яної поверхні.

  • Залиште заготовку до повного висихання. Коли цемент застигне, акуратно розбийте скляну частину лампи. У підсумку, у вас в руках повинна залишитися лампочка з цементу.
  • Підберіть старі дерев'яні дошки, очистіть їх від забруднень і старих цвяхів. З'єднайте ці дошки перпендикулярно один до одного в горизонтальному напрямку.
  • Покрийте дерев'яну основу лаком і дайте їм просохнути. Після цього просвердлите отвори, щоб лампочки можна було ввертеть в дошку.

Вішалка для одягу своїми руками

Можете не сумніватися, оригінальності вішалка по міцності набагато краще пластмасових аналогів. Крім цього вона допоможе підкреслити вінтажний стиль інтер'єру і ідеально увіллється в житловий простір заміських будинків і дач. Креативна ідея для будинку з мінімальними витратами! Кількість лампочок для вішалки ви можете вибирати самостійно, в залежності від довжини дошки і розмірів приміщення, де буде висіти вішалка. Цей майстер-клас ще раз переконує в тому, що можна будь-старої штучці подарувати нове життя.

Не бійтеся фантазувати, творчий підхід допоможе створити багато цікавих речей для дому своїми руками. Кому-то прийшла ідея використовувати незвичайним чином лампочки, може, в майбутньому щось зможете запропонувати і ви?!