Весняні вироби в садок

Сьогодні з'явилося багато свіжих ідей, які можна зробити весняні вироби для дитячого садка. Весна-це пора пробудження, яскравих фарб, натхнень і творчих ідей, тому проводите дозвілля цікаво всією сім'єю. Пропонуємо вам фото добірку простих дитячих виробів, які ви можете зробити вдома своїми руками і віднести в садок.

Які можна зробити весняні вироби з дітьми до 7 років

Діти 5-6 років вже зможуть намалювати спіраль на кольоровому папері. Після цього потрібно акуратно вирізати деталь по лінії. Якщо скрутити спіральку, то вийде бутон троянди. Його можна закріпити на шпазі або трубочці за допомогою клею або скотча. Вийде весняний букет квітів, який прикрасить інтер'єр групи в дитячому садку.

Майстер-клас з фото весняної вироби

Добре розвиває дрібну моторику рук виготовлення виробів з пластиліну своїми руками. Діти старшої групи в дитячому садку зможуть зробити красиву гілку бузку на картоні. Майстер-клас цієї весняної вироби досить простий:

  1. Намалюйте олівцем на картоні гілки бузку.
  2. Накатав дрібні кульки з пластиліну.
  3. Почніть притискати кульки, щоб вийшли пелюстки.
  4. Приклеюйте пелюстки кожної квіточки, а в центр вставляйте маленький кульку з пластиліну або намистинку.

Також почитайте: Що подарувати дітям на випускний в дитячий садок

Одна з найпростіших дитячих виробів - аплікація з паперу. Ви можете попросити дитину вирізати квіти з паперу і наклеїти їх на картон. Вийде досить кумедна листівка на подарунок.

Навесні можна малювати найяскравішими фарбами, створюючи веселі композиції. Дитячий малюнок у рамці - це вже нова ідея для вироби в дитячий сад. Таку саморобку весняну зможуть зробити навіть дітки віком до 3 років.Популярністю користуються весняні листівки з об'ємними квітами. Для їх виготовлення вам потрібно буде ретельно продумати схему, щоб при відкриванні виріб виглядала ефектно. Об'ємні квіти ви можете зробити і зверху цієї листівки.

Квіллінг - це одне з найпопулярніших напрямків рукоділля, яким можуть займатися діти в садочку і навіть дорослі. Спробуйте зробити весняну об'ємну гілочку дерева або звичайну листівку.

З одноразової паперової посуду у вас може вийти яскраве весняне сонечко, яке потім діти з радістю розфарбують фарбами.

Весняні вироби для дитячого саду своїми руками робити весело, просто і цікаво. Використовуйте підручні матеріали, тоді зможете придумати нові вироби і провести незабутньо час з дітьми.