В'язаний чохол для флешки «Сова»

Якщо у Вас потерся корпус флешки або загубився ковпачок, можна оновити її за допомогою простого у виконанні чохольчика "Сова". Також можете обв'язати нову флешку в якості оригінального подарунка. Майстер-клас Ірини.

В'язаний чохол для флешки «Сова»

Для роботи знадобиться:

  • нитки Ірис, колір "Фуксія", колір "Бузок", жовтий, білий і чорний;
  • гачок №1,5;
  • петля з карабіном, для брелка, готова;
  • термопістолет зі стрижнями.

опис:

Голова + тіло нитками кольору "Бузок"

1 ряд-наберіть 5 повітряних петель + 1 повітряна петля підйому, далі в першу петлю зв'яжіть два напівстопчиком з накидом, з другої по п'яту петли- в'яжіть по одному напівстовпчиками з накидом в відповідну петлю підстави, в п'яту петлю зв'яжіть три напівстопчиком з накидом. Далі в'яжемо на складальної ланцюжку з іншого боку, роблячи овал. До кінця ряду в'яжіть напівстовпчиками з накидом в кожну петлю, включаючи десяту (вона ж перша).

Фото1

2 ряд-Не робіть петель підйому-в'яжіть спірально полустобікамі з накидом, так буде виглядати акуратніше.

Пров'язавши два-три ряди обов'язково приміряйте на свою флешку- в'язання не повинно спадати з неї.

Фото2

Так пров'яжіть на необхідну Вам довжину, в даному прикладі це 13 рядів. Закінчите в'язання так: коли довяжете до "боковинки" флешки, пров'яжіть чотири стовпчики без накиду і три напівстопчиком у спеціальні петлі підстави, як би згладжуючи спіраль.

Фото3

Аналогічним способом в'яжіть голову, тільки зменшивши кількість рядів до шести, і в останньому ряду стовпчиками без накиду з'єднайте "голову" з "тілом". До того, як відріже нитка, обов'язково перевірте, що голова добре знімається.

Фото4

Крила нитками кольору "Фуксія":

1 ряд-наберіть ланцюжок з 5 повітряних петель (далі в.п.) + 2 петлі підйому;

2 ряд - в першу петлю в'яжіть два стовпчики з накидом, з другої петлі по четверту в'яжіть по одному стовпчик з накидом, в відповідну петлю підстави, в п'яту петлю в'яжіть сім стовпчиків з накидом. Продовжуйте в'язати в тому ж ряду, роблячи овал. І так з шостої по восьму петлі - в'яжіть по одному стовпчику з накидом. В останню петлю, в якій вже пов'язані два стовпчики, додайте ще 4 стовпчики з накидом, закріпіть ряд сполучної петлею;

3 ряд-три повітряні петлі, стовпчик без накиду в кожну відповідну петлю підстави по всьому колу;

4 ряд-один стовпчик без накиду, три повітряних петлі і закріпіть їх стовпчиком без накиду під арочку з трьох повітряних петель попереднього ряду, так в'яжіть до кінця.

Фото5

очі:

Увімкніть розігріватися пістолет з термоклеем, а тим часом нитками білого кольору наберіть ланцюжок з шести повітряних петель, замкніть в кільце, заховайте "хвостики" і обріжте нитку. Нитками чорного кольору наберіть ланцюжок з трьох повітряних петель, так само замкніть в кільце, але залиште довгі кінці. Вставте чорну деталь в білий "бублик" і притримуючи все за довгі кінці промажьте все гарячим термоклеем. Тепер можна обрізати довгі кінці чорних ниток.

Фото6

Таким чином зробіть два ока.

дзьоб жовтими нитками:

Наберіть ланцюжок з трьох повітряних петель, дві петлі підйому і пров'яжіть незакінчені стовпчики з накидом з усіх петель, закінчивши їх однією петлею.

Фото7

пензлика нитками кольору "Фуксія":

Візьміть з'єднані тіло з головою, відріжте приблизно 10 см нитки кольору "Фуксія", складіть вдвічі і простягніть через петлі голови гачком, закріпіть вузлом і рівно подрежьте. Зробіть дві пензлика.

Фото8

Тепер прийшла пора прикріпити всі деталі. Можна їх пришити, але швидше і простіше з цим впорається термопістолет. Спочатку приклейте дзьоб, потім трохи "наповзаючи" на нього, приклейте очі.

фото9

Тепер розгорніть сову спиною і нанесіть клей на центр крил приклейте їх до тіла.

фото10

Поверніть сову "обличчям", доп крила спереду, зачепите держателем для брелока і все.

Флешка-сова готова!

Тепер флешка придбала зовсім інший вигляд. До того ж сова, по Фен-Шуй - символ мудрості і знань, допомагає досягти успіху в навчанні, а тим, хто не вчиться, допомагає розумно розпоряджатися своїм життям. Так що у Вас тепер є ще й непоганий талісман.