В'язаний чохол для телефону (гачком)

зміст

 • Чохол для телефону, в'язаний гачком
 • ажурний чохол
 • Чохол для телефону «Рибка»
 • Чохол для смартфона «Малинка»

Чохол для телефону, в'язаний гачком

Пропонуємо Вам зв'язати гачком оригінальні чохли для мобільного телефону або смартфона.

ажурний чохол

Симпатичний в'язаний чохол для телефону - майстер-клас Олени Хорольської.

Якщо при відкриванні чохла потягнути світлу частину, телефон автоматично витягнув з чохла. Це дуже зручно, коли потрібно терміново відповісти на дзвінок.

Нам потрібні:

 • гачок № 1,4 - 2,0
 • лляні нитки двох контрастних кольорів - основний (бордовий) і додатковий (білий).

Прийняті скорочення:

 • СТСН - стовпчик з накидом
 • СТБН - стовпчик без накиду
 • ВП - повітряна петля
 • * ... * - рапорт узору.

Наберіть повітряну ланцюжок з 24 петель.

1 ряд - зв'яжіть 22 СТБН. В останню петлю - пров'яжіть 3 СТБН. Потім поверніть в'язання і продовжуйте в'язати по колу 22 СТБН. В останню повітряну петлю зв'яжіть 3 СТБН.

2-8 ряди - в'яжіть по 50 СТБН в кожному.

9 ряд - починайте в'язати ажурну вставку. Зв'яжіть 3 СТСН, 1 петлю пропустіть, в наступну петлю зв'яжіть 1 СТСН, * 2 ВП, 1 СТСН пров'яжіть в ту ж петлю, що і попередній, пропустіть 2 петлі і в наступну петлю зв'яжіть 1 СТСН. * Рапорт візерунка повторіть 5 разів. Зробіть 2 ВП і зв'яжіть СТСН в ту ж петлю, що і попередній стовпчик, пропустіть петлю і зв'яжіть ще 29 СТСН.

10-16 ряди - в'яжіть СТСН над СТСН попереднього ряду, а повітряну арку попереднього ряду пров'яжіть 1 СТСН, * наберіть 2 ВП і зв'яжіть 1 СТСН, потім в наступну повітряну арку зв'яжіть 1 СТСН. * Рапорт візерунка повторіть 5 разів. Потім зв'яжіть 2 ВП і 1 СТСН і 29 СТСН.

17-24 ряди - зв'яжіть 50 СТБН.

25 ряд - зв'яжіть візерунком: 1 СТСН, * потім пропустіть 2 петлі і зв'яжіть 1 СТСН, наберіть 2 ВП і зв'яжіть 1 СТСН *. Рапорт узору повторіть 10 разів. Пропустіть 2 петлі і зв'яжіть 1 СТСН і наберіть 2 ВП.

26 ряд - провязать 3 СТСН між стовпчиками попереднього ряду, * в повітряну арку зв'яжіть СТСН, між стовпчиками попереднього ряду зв'яжіть 5 СТСН *. Рапорт узору повторіть 10 разів. В кінці ряду закінчите перший фрагмент, для цього зв'яжіть 2 СТСН в першу повітряну арку. Нитка переведіть на виворітну сторону і зав'яжіть. зайве відріжте.

Виверніть виріб навиворіт і ниткою основного кольору зв'яжіть 1 ряд з 20 СТБН, працюючи гачок в останній ряд СТБН (приблизно в 2-3 см від дна чохла) на тій половині вироби, на якій немає ажурною вставки.

2 - 16 ряди в'яжіть ниткою додаткового кольору 20 СТБН.

17 - 24 ряди в'яжіть узором: 2 петлі пропустіть, зв'яжіть 1 СТСН, потім 1 ВП і знову 1 СТСН.

Закінчивши 24 ряд ​​нитка не обривати, а поверніть в'язання і продовжуйте обв'язувати отриманий фрагмент: ажурну частина - 3 ВП, 1 СТБН; суцільну частина - СТБН. Нитка закріпіть і зайве відріжте. Потім обв'яжіть протилежну сторону. Починаючи з суцільною частини, в'яжіть СТБН.

Ажурна частина буде прикривати телефон, тому її необхідно прикрасити ще. Для цього зв'яжіть гачком в повітряну арку першого ряду фрагмента 1 СТБН, а в наступну арку - 5 СТСН, що чергуються з 4-ма ВП. * Рапорт візерунка повторити 10 раз.

На кутах замість 5 пров'язуйте 7 СТСН. Нитка закріпіть і зайве відріжте.

Чохол виверніть на обличчя. Щоб телефон можна було повісити на плече або на шию можна пов'язати тасьму. Для цього складіть нитку основного кольору в три складання і в'яжіть ланцюжок з ВП необхідної довжини. Потім пришийте або прив'яжіть його з внутрішньої сторони чохла.

Тепер чохол для стільникового телефону готовий. Користуйтеся із задоволенням!

Ще гарний варіант - сумочка-чохол:

Чохол для телефону «Рибка»

Учасниця нашого конкурсу Тетяна Васюкова внесла фарби осені в повсякденне життя і зв'язала новий тепленький чохол для телефону.

Для в'язання чохла не буде потрібно багато ниток. Ви можете пов'язати чохли різних кольорів і розмірів, які підійдуть абсолютно для будь-якої моделі телефону. Отже, приступаємо!

Для роботи я використовувала меланжеву пряжу з Троїцька (сама, склад: 50% шерсть, 50% позов. Ангора, 280 м. / 50 г.) і гачок № 1,5.

Для обробки - нитка Ірис коричневого, чорного і білого кольорів.

За основу взяла ось цю схему з інтернету, тільки внесла зміни під свій розмір телефончика.

Рибка (2 деталі)

Основний ниткою в'яжемо ланцюжок з 22 вп + 3 вп підйому.
20 ст с / н, 7 ст с / н в останню петлю, 21 ст с / н по цій же ланцюжку з вп.


2 ряд в'яжемо ст с / н на 7 ст с / н провязани з 1 петлі-петлі подвоюємо, тобто в'яжемо по 2 ст с / н на 1 петлі підстави.


3 ряд в'яжемо ст с / н, на петлях закруглюється мордочки петлі додаємо через 1,

4 ряд ​​в'яжемо ст с / н, на петлях закруглюється мордочки співали додаємо через 2,

5 ряд 5 сбн, 3 напівстопчиком, 4 ст с / н, далі до петель мордочки в'яжемо стовпчиками з 2 накидами, петлі мордочки додаємо через 3 ст с / н. Обидві сторони рибки в'яжемо однаково.
З'єднати 2 половинки разом з лицьового боку за допомогою сбн.

хвостик

1 ряд 2 ст с / н в 1 петлю, 3 ст с / н, 2 ст с / н в 1 петлю, 3 ст с / н і т.д. до кінця ряду.

2-3 ряд стовпчики з накидом.
4 ряд ​​рачій крок.

Плавці (2 шт)

Приєднати нитку в потрібному місці 3 вп підйому, 12 ст с / н, 1 вп підйому, 12 сбн. Нитка відрізати, хвостик прибрати.

Луска (з кожного боку 14 маленьких і 1 велика)

Приєднати нитку пропустити 2 петлі, 7 ст з 2 накидом в одну петлю підстави, сбн. виконати наступну чещуйку.
Обв'язати все лусочки сбн нитками Ірис золотисто-коричневого кольору.

Око (2 шт)

Нитками Ірис в кільце амігурумі 6 сбн. Змінити нитку на білу, подвоїти кількість петель (12 сбн), нитка відрізати, залишити хвостик для пришивання.
Пришити око, вишити ротик.
Обв'язати рибку гачком нитками Ірис золотисто-коричневого кольору.

За бажанням до чохла можна приробити ремінець.

Відео з ютуб, як зв'язати чохол у вигляді совушки:

Чохол для смартфона «Малинка»

У нинішній час смартфон - не розкіш, а необхідність. Найважливіші рішення, важливі справи часто вирішуються через це чудо техніки. Але, на жаль, вони досить крихкі, можуть вийти з ладу при будь-якому, навіть незначному ударі, бояться вологи і бруду. Тому для них потрібно додатковий захист у вигляді чохлів. Але зовсім не обов'язково купувати чохол для телефону в магазині, їх можна виготовити і самостійно.


для в'язання чохла на смартфон "Малинка" нам знадобиться:

 • Пряжа середньої товщини рожевого і світло-зеленого кольору;
 • Гачок №1;
 • Атласна стрічка шириною 0,5 см .;
 • Голка з ниткою;
 • Ножиці.

Набираємо на гачок з пряжі рожевого кольору 10 повітряних петель. Врахуйте, що кількість петель залежить від ширини вашого телефону.

Перший ряд в'яжемо стовпчиками без накиду, причому петлі в'яжуться по обидва боки ланцюжка. При переході від одного боку ланцюжка до іншої пров'язуємо в останній петлі 3 стовпчика без накиду, щоб плавно перейти на іншу сторону. Ряд закінчуємо сполучної петлею.

Далі будемо в'язати візерунок. Для цього набираємо 3 повітряні петлі для підйому, а потім в цю ж петлю пров'язуємо ще три стовпчики з накидом з однією вершиною (пишний стовпчик). Щоб зробити пишний стовпчик, робимо накид, потім вводимо гачок в петлю попереднього ряду, простягаємо нитку, а потім протягуємо нитку через перші дві петлі. Потім знову робимо накид і повторюємо дії. І так набираємо на гачок 4 "неповних" стовпчика.

Тепер захоплюємо нитку і протягуємо її через всі ці петлі.

Наступний пишний стовпчик робимо точно так же, як і перший, тільки набираємо на гачок вже не три неповних стовпчика, а чотири, так як в першому стовпчику роль одного з стовпчиків грали 3 повітряні петлі.

Решта стовпчики в'яжемо аналогічно до кінця ряду по обидва боки ланцюжка.

При в'язанні наступних рядів з боків не додає кількість пишних стовпчиків, щоб чохол щільно прилягав до телефону.

В'яжемо пишні стовпчики до тих пір, поки висота в'язання не досягне висоти телефону.

Тепер приєднуємо до краю пряжу зеленого кольору і пров'язуємо один ряд стовпчиків без накиду.

Другий ряд в'яжемо за такою схемою: 5 повітряних петель (3 для підйому і 2 для візерунка), 1 стовпчик з накидом в другу від гачка петлю, 2 повітряних петлі, 1 стовпчик з накидом в другу від гачка петлю. Чергуючи стовпчики з накидом і 2 повітряні петлі до кінця ряду. Слідкуйте за тим, щоб у вас вийшло парне кількість "квадратиків".

Наступний ряд в'яжемо так: 4 повітряні петлі, 1 стовпчик без накиду в петлю через два "квадратика" попереднього ряду, знову 4 повітряні петлі і 1 стовпчик без накиду через два "квадрата". Робимо такі "арки" до кінця ряду.

Четвертий ряд в'яжемо за такою схемою: 1 стовпчик без накиду в першу "арку", 5 стовпчиків з накидом в цю ж арку, 1 стовпчик без накиду в цю ж арку. А потім робимо 1 сполучну петлю в точку між двома арками. Пров'язуємо візерунок до кінця ряду.

Щоб зв'язати листочки, набираємо 13 повітряних петель, а потім в'яжемо першу сторону листка так: 1 з'єднувальний стовпчик, 2 стовпчики без накиду, 2 стовпчики з одним накидом, 3 стовпчики з двома накидами, 2 стовпчики з накидом, 2 стовпчики без накиду, 1 з'єднувальний стовпчик.

Потім переходимо на протилежну сторону ланцюжка і точно так же в'яжемо і іншу сторону. Щоб перехід був плавним, на кінці ланцюжка в'яжемо 3 стовпчика без накиду в одну петлю.

Обв'язуємо листок двома рядами стовпчиків без накиду, на вигинах роблячи додавання.

Потім, не відриваючи нитки, пров'язуємо ланцюжок з 13 повітряних петель і точно так же в'яжемо і другий листок.

Через "квадратики" у верхній частині чохла протягуємо атласну стрічку.

Листочки пришиваємо до лицьової частини.

Чохол для телефону "Малинка" готовий.

Автор майстер-класу: Олена Мінгальова.

Дивіться також інші варіанти чохлів для телефону своїми руками.

Чохол в старовинному стилі «Бабусин квадрат»:

В'язання з бісером - майстер-клас: