В'язані речі Ольги Арісеп

Одяг, головні убори, шкарпетки, в'язані Ольгою Арісеп. Подивитися інші роботи Ольги і замовити вподобані речі можна на сторінці Ольги вконтакте.

«Минулий рік був дуже плідним на замовлення. Роботи були різні: зустрічалися не особливо цікаві моделі, а були й дуже цікаві. Довелося згадати техніки, в яких вже давно не працювала - багатоколірні малюнки від різних клубків, і освоїти нові для мене техніки, в роботі над спідницею «складала», як з'єднати пряжі різної товщини в одній моделі.

Мені хотілося показати найбільш цікаві роботи, невеликий звіт за минулий рік.

Пропоную Вашій увазі невелику "Похвастушку" моїх робіт, більшість з них пов'язані в уже торік.

Джемпер з рослинним малюнком і коміром "коса":


Жилет з Аран:


Комбіноване плаття: верх і рукава - в'язані, спідниця - зшита з тканини:

Джемпер "леопёрдовий" (як назвала його замовниця):


А ця спідниця пов'язана з двох видів пряжі різної товщини в трьох техніках; завищена кокетка, на талії спідниця збирається на пояс (шнур "Гусінь" з пензликами на кінцях):


Шапочка з трояндами, подвійна:


Внутрішня сторона шапочки з трояндами:

Вересень 2015 р .:

«Уявляю Вашій увазі мої останні роботи.

І про підготовку до осінньо-зимового сезону не забула: ось така партія дитячих речей зв'язалася на продаж:

- черевички зроблені по майстер-класу пінеток, опублікованому в блозі ще в червні,


- носочки з орнаментом і смужками


- і шапочки:

шапочка з вушками, підійде і дівчинці, і хлопчикові.

шапочка з Совою і пензликами.


А така кругла шапочка з "косами" підійде не тільки дівчинці.


Все шапки утеплені підкладів з флісу.

***

січень 2015 р.

Перша модель - шапочка для дівчинки дошкільного віку, пов'язана на замовлення:


Щапочка пов'язана на 5 спицях вкруговую від низу до верху (зазвичай в'яжуть шапки на спицях з волосінню, але у мене з круговими спицями відносини якось не складаються). По всьому колу вив'язані «коси», в «коси» протягнуті атласні стрічки різної ширини і на одній зі стрічок - бант.

Щоб шапочка не "морщила», на маківці вгорі робимо поступові убавкі. Вони робляться так: ділимо всі петлі на групи по 13 петель, в'яжемо: 11 петель, 12-ю і 13-ю разом - повторюємо до кінця ряду. Якщо в останній групі менше петель - убавкі в ній починаємо робити, коли у всіх групах буде петель стільки ж, скільки в останній. Убавкі робимо через ряд, тобто 1 ряд - убавкі, 2 ряд - прямо. Як розрахувати, коли робити убавкі? Перед в'язанням шапочки робили зразок і розраховували, скільки петель і рядів в 1 см. Зменшення ми робимо 12 раз через ряд, значить запуск шапочки - 24 ряду, ділимо 24 на кількість рядів в 1 см, отримуємо «розмір» запуску шапочки в см, віднімаємо отриманий результат з висоти Вашої шапочки - дізнаємося скільки см в'язати до запуску.
Ця шапочка на підкладки з флісу.
Зараз у мене в роботі ще одна шапочка, якщо цікаво, можу зробити МК по виготовленню підкладали.

І невеличкий «фотозвіт» про інші роботи.

Жилет малюнком «гусячі лапки» пов'язаний на замовлення. Розмір моделі трохи менше, ніж у господаря жилета, тому сидить трохи вільно.

Цей шарфик пов'язаний на замовлення для молодої людини. Шарф зроблений малюнком «путанка» або «перловий»: 1 ряд: ліц.п., вив, п (повторюємо до кінця ряду); 3 ряд: ізн.п., ліц.п. (Повторюємо до кінця ряду); парні ряди - як лежать петлі. Шарфик прикрашений пензликами з тієї ж пряжі, що і шарф. Кілька пар шкарпеток: рожеві ажурні з пухнастими манжетами пряжею ТРАВКА. Сині з білими манжетами з Аран: І дитячі синьо-білі смугастики: Собі-коханої рукавиці з орнаментом: Ось такі роботи в минулому році зв'язалися. Ви можете замовити вподобану Вам в'язану модель.

Мої роботи можна подивитися на сторінці ВКонтакте, там же приймаю замовлення.