Виставка народних сувенірів «Ладья» (фото)

І ще фотографії з виставки народних промислів «Ладья», вона мені подобається навіть більше «Формули рукоділля» (про яку я писала тут). На «Формулі» багато сучасних видів рукоділля (Топіарії, миловаріння, ліплення з пластика тощо). А «Ладья» і «Жар-птиця» - більш народні, на ці виставки з'їжджаються мало не з усього колишнього СРСР. І можна вибиратися в один вихідний раз на півроку в «Експоцентр», щоб просто подивитися на роботи майстрів (адже далеко не у всіх зараз є можливість подорожувати). До того ж на сцені виступають народні ансамблі, з різних куточків доносяться звуки варгана, псалтиря та сопілок.

Наприклад, багато хто з вас бували на Чукотці? Можете помилуватися або навіть придбати сувеніри косторезная майстерні (відразу скажу, що вони недешеві).

Або, наприклад, сувеніри з Кавказу. Фото, на жаль, не вийшло, але можете подивитися на їхньому сайті Кавказсувенір, там є все, від столового срібла і національних костюмів до традиційного зброї горян.

Шахрисабзьких вишивка (Узбекистан):

Вірменські народні ляльки:

Ляльки Кубані:

Чувашії:

І звичайно ж, російські народні:

Знайома нам лялька Масляна:

Майстер-класи на виставці теж традиційні: гончарні,

вирізання з дерева,

ткацтво,

плетіння на коклюшки.

І все це в центрі величезного технократичного мегаполісу зі скла і бетону як ковток свіжого повітря. Не дивно, що нестачі в відвідувачів ці виставки не відчувають. Хоча ще цікавіше, звичайно, бувати на фольклорних фестивалях на природі, в парках і невеликих містечках, особливо влітку. Так що через півроку може ще фотоотчетіков накидав).