Виставка «Мамина казка»

Терміново в номер! 🙂 Мені прийшов лист від Ольги Арісеп про що проходить в Омську виставці іграшок ручної роботи. Якщо ви живете далеко від цього славного сибірського міста, то можете подивитися роботи на фотографіях, люб'язно наданих Ольгою.

«В Омську вже кілька років існує художня галерея при магазині художніх матеріалів. Вона організована стараннями однієї людини, Авиловой Олени Валеріївни, дизайнера, випускниці відділення дизайну одного з омських вузів. Олена Валеріївна організовує тематичні виставки прикладної творчості, на яких свої роботи (абсолютно безкоштовно) виставляють омські майстра: самоучки, професійні дизайнери, викладачі художніх шкіл (а їх у нас в місті багато) виставляють роботи своїх учнів і свої власні, а також студенти художніх відділень омских ВНЗ. Олена Валеріївна намагається знайти і об'єднати талановитих майстрів, дати їм можливість показати свої роботи. Професійні художники вже почали проситися брати участь у виставках в цій галереї.

У суботу, 13 липня, відкрилася виставка «Мамина казка» ( «Країна іграшок»). На виставці представлені іграшки ручної роботи. Це в'язані гачком і спицями ляльки, звірятка, машинки; горищні іграшки, тобто іграшки, зшиті з «залишків» тканини в «примітивному» стилі, такі іграшки в старовину шили мами своїм дітям з різних залишків ганчірок, іноді їх знаходять на горищах старих будинків; валяні з вовни іграшки або іграшки в змішаній техніці, наприклад, в'язані гачком з елементами валяння.
Виставку відкрила куратор, організатор галереї, Олена Валеріївна.


Мені хотілося б показати роботи, представлені на виставці, з мого особистого «архіву». Фотографії зроблені мною, тому заздалегідь прошу вибачення за якість.На виставці представлені і чотири моїх роботи: Пеппі, лялька-підліток Машенька, домовичок Кузя і Котофей. Не втрималася, сфотографувалася біля своїх робіт.

У галереї постійно проходять майстер-класи з різних видів творчості. Нещодавно проходив майстер-клас по ведмедикам Тедді. Олена Валеріївна показала ведмедика, роботи керівника МК.


Сподіваюся, Вам сподобалася розповідь про творчі виставках наших, омских, майстрів.

Запрошуємо івано-франківців і гостей міста подивитися роботи. Галерея знаходиться на Любінській проспекті, приблизно в середині вулиці на тій стороні, де так званий Будинок на горі (це колишній магазин купчихи Олени Шаніної, він побудований на гірці), це художній салон Метелик (над дверима вивіска - метелик), на другому поверсі прямо напроти сходів. Вхід на виставки вільний, фотографувати дозволяється. »

Адреса: г.Омск, вул.Леніна, 17, другий поверх. З 13 по 31 липня, щодня, з 10 до 19 годин.

Велике спасибі Ользі за запрошення, за розповідь і фотографії!

Надсилайте свої фотозвіти про відвідані виставках, із задоволенням опублікуємо. До речі, дізнатися, які цікаві заходи проходять (або будуть проходити) поруч з вами, можна на сайті moow: просто дозвольте системі визначити ваше місце розташування, виберіть потрібний розділ, і вона все знайде сама.