Вибираємо дітям подарунок

В житті дітей багато свят. На кожне свято вони отримують подарунки і завжди радіють кожному подарунку, як ніби в перший раз.

Дорослі знають про таку рису дитячого характеру і намагаються не забувати про необхідність купувати дітям подарунок і дарувати їх до будь-якого свята, щоб зайвий раз порадувати своїх улюбленців.


На подарунки випускникам батьки вибирають різні предмети:

 • гри з пізнавальним ефектом, що розширюють кругозір дітей;
 • предмети, які знадобляться майбутньому школяреві;
 • канцелярські товари для забезпечення процесу навчання;
 • фізкультурні і спортивні атрибути;
 • наочні посібники для навчання: глобуси, географічні карти;
 • дитячі енциклопедії.

Дитячі будильники в подарунок теж входять в цей список. Зараз випускають своєрідні дитячі будильники: тікають, літаючі.

Батьки сподіваються, що такі незвичайні будильники допоможуть дітям швидше прокинутися і почати збиратися в школу. Для дітей подарунок цей цікавий своїми незвичайними функціями: перш, ніж вимкнути будильник треба за ним побігати і спати вже не захочеться.

літаючий будильник.

Випускники залишають на пам'ять своєму дитсадку дитячий подарунок своїми руками:

Пупси з капронових шкарпеток. Організатор з картону.

Такий подарунок своїми руками можна зробити вдома для своєї дитини. На фото видно матеріали і етапи виготовлення виробу. Виготовлена ​​вона з непридатних матеріалів, ціна її незначна, але подарунок корисний і красивий.великодні свята

Великодні торжества - це такі ж сімейні свята, як Новий рік (див. Що на новий рік подарувати дитині: рекомендації і поради батькам), Різдво. Великдень - весняне свято відродження. У неї свої символи і традиційні подарунки: паски, фарбовані яйця, іграшки (курчата, каченята, курочки, кролики), янголята.

Всі ці символи додають в великодній подарунок для дітей. Раніше до великодня обов'язково шили новий одяг дітям: хлопчикові красиву сорочку і штани, дівчинці ошатне плаття.

Великодні дитячі подарунки:

 • корзинка яєць справжніх або іграшкових, з будь-якого матеріалу;
 • янголята;
 • іграшки: курочки, курчата, каченята, ягнята, кролики;
 • солодкі подарунки, в яких є тематичні предмети;
 • нова святковий одяг;
 • сувеніри до великодня.
форма ведмедики. Починати в'язання потрібно з викрійки. Намалюйте викрійку того розміру, якого ви плануєте пов'язати іграшку. В процесі в'язання прикладайте його до викрійці і трошки додавайте на повноту, щоб з наповнювачем ведмежа не виглядав худеньким.

В'язати треба щільно, щоб не визирав і не виповзав наповнювач.

ведмедик Тедді. В'язати можна хусткової або панчішної в'язкою, як зручніше. Можна в'язати голову і тулуб одним полотном, потім зшити по спинці і відокремити голову в районі шиї, прошив і стягнувши міцною ниткою. Можна в'язати окремо голову, окремо тулуб.

деталі ведмедики. Потім зв'яжіть лапи, вуха, ніс. Пришийте очі готові, або з гудзиків або вишийте очі і носик.

Потім зшивати деталі трикотажної голкою, одночасно заповнюючи їх синтепоном або будь-яким наповнювачем.

Деталі ведмедики і одягу. Придумайте і зв'яжіть одяг для ведмедика.

Мишка Дівчинка в одязі. Одягніть іграшку .

Тепер, коли ви повністю виготовили ведмедика, набули досвіду, можете зробити будь-яку в'язану іграшку.

Ведмедики Тедді. Ведмедики Тедді, пов'язані панчішних і наметове в'язанням в різнокольорових кофтинах.

Сучасні діти, особливо підлітки, всім подарункам воліють тепер електронні гаджети. Якщо у дитини немає мобільника, то він не хоче чути ні про які подарунки, крім телефону. На думку хлопців, класний дитячий подарунок - це електронні гаджети. Кращі гаджети для дітей: телефон, планшет, ноутбук, плеєр, електронна книга, навушники.

З розвитком техніки з'являється все більше різноманітних електронних іграшок. Вони розвивають у дітей правильне ставлення до техніки і вчать грамотно поводитися з нею. Електронні іграшки для дітей в подарунок: роботи, електронні конструктори, ігрові приставки, інтерактивні килимки, ігрові навчальні комп'ютери, електронні автомобілі.

Батьки хочуть для своєї дитини всього найкращого. Коли вибирають іграшки на подарунок, теж прагнуть знайти самі - самі. Не треба купувати багато іграшок.

Нехай іграшок буде менше, але зате кращої якості. Якщо дитині не сподобалася іграшка, приберіть її, може бути він ще замалий для гри з нею. Потім дасте йому, коли підросте. Тоді він зможе грати з нею як з новим подарунком.

Коли виготовляєте іграшки своїми руками, залучайте до процесу дитини. Мама зшиє лялечку, дочка зв'яже їй шарфик. Папа зробить пісочницю на дачі, син шкіркою зачистить дерев'яні лавочки навколо неї.

Така спільна робота дуже зближує батьків і дітей. Після спільної роботи результат радує більше.