Вибираємо що подарувати бабусі на 65 років

65 років - хороший вік. Діти дорослі, сама 10 років на пенсії, благополучна спокійна старість. Онуки підростають і разом з дітьми загадують, що подарувати бабусі на 65 років. Для іменинниці подарунки важливі тільки як знак уваги, все у неї є і нічого не потрібно за її словами.


Для бабусі ювілей одна з можливостей згадати минуле. З сумом вона може сказати слова поета Надсона: "Як мало прожито, як багато пережито".

Вік солідний, але ще не критичний. Все залежить від здоров'я. Якщо бабуся щодо здорова, то вона активна і життєрадісна. У день народження не будемо про сумне і не станемо згадувати про хвороби і немочі.

Ювілярка запевняє, що їй нічого не потрібно, але, буваючи у неї, зверніть увагу і подумайте, що подарувати бабусі на 65 річчя:

 • може, вже вицвіли штори і зшийте або купіть нові;
 • може, вилізли нитки з покривала на дивані, пора зв'язати, зшити або купити нове;
 • можливо, пора поставити тумбочку з поличками біля ліжка, щоб поставити чашку з водою, покласти ліки, окрему поличку відвести предметів для в'язання або вишивання і розпочатої книги;
 • треба постелити теплий і м'який килимок біля ліжка;
 • або врізати другий замок на вхідних дверях, зробити ланцюжок або вічко, якщо їх досі немає, щоб бабуся відчувала себе в безпеці.

Подарунок бабусі на 65 років своїми руками:

 • листівка;
 • портрет по фото намалювати самому, не вийде - замовити;
 • солодкий подарунок з цукерок і фруктів;
 • фотомонтаж із сімейних фото;
 • сувенір - виріб;
 • пов'язані або зшиті дрібниці для кухні та ванної.
Набір для чаю. Подарунковий набір продуктів.

Грошовий подарунок для бабусі на 65 річчя, хороша ідея матеріально підтримати бабусю. Не варто гроші класти на стіл і непомітно йти, бабусі буде ніяково, коли вона їх знайде.Подумайте, як з гумором і вигадкою подарувати гроші улюбленої бабусі, але не треба з купюр робити квіти і орігамі: літні жінки з повагою ставляться до грошей і не люблять, коли купюри мнуть і взагалі недбало до них відносяться.

Можна вручити грошовий подарунок:

 1. в листівці з секретом:
 2. в подарованій скарбничці, не порожній, а з грошима;
 3. в саморобному сейфі - книзі;
 4. в скриньці, зробленої своїми руками.
Штора - ламбрекен. Пропрасовуємо тканину, прасуємо і прострочуємо знизу і збоку.

Верхній край приміряємо до товщини карниза, досвідчене і прострочуємо.

підшиваємо краю. Бічні краї збираємо на нитку: 6-8 стібків з кроком 1.5 см.

Вивішуємо штори на карниз.

Стрічки зав'язуємо бантами. Стрічку розрізаємо навпіл по 1 м. Кінчики стрічок обпалюють. Перекидаємо стрічки через карниз по шторці.

Відступаємо від бокового шва на третину, стягуємо стрічку. Внизу формуємо складки, красиво їх розправивши. Зав'язуємо маленькі бантики.

Варіант кухонних шторок з ламбрекеном. Трошки інший варіант оформлення шторками кухонного вікна.

Вузький прямий ламбрекен і такого ж фасону шторка.

Прикрашають цю скромну шторку оборка зверху і вертикальні складки - драпірування. Веселі ювілеї.

Читайте також Що подарувати жінці похилого віку на День народження з любов'ю і турботою.

Подарунки для відпочинку і здоров'я

Бабусю для відпочинку і здоров'я можна відправити в будинок відпочинку, в санаторій, попередньо купивши і подарувавши путівку.

Можна організувати поїздку до родичів, яких давно не бачила або до давньої подруги. Такий подарунок для душі підніме їй настрій. Тільки на пенсії є час відпочивати і подорожувати. Не завжди є фінансові можливості для цього. Добре, якщо можуть допомогти діти і внуки.

Відео в цій статті:

Добре відзначати ювілей разом з улюбленими дітьми, онуками, родичами. Приємно відчувати їх любов, турботу. Бабуся молодіє, спілкуючись зі своїми молодими онуками, а у деяких вже і правнуки з'явилися. Всі бажають ювілярці всього найкращого, щоб жила і раділа життю і зазначила ще багато ювілеїв.