Вибираємо що подарувати на бляшану весілля

Якщо в сім'ї панує любов і розуміння, то сімейне життя проходить швидко. Психологи стверджують, що восьмирічний кордон символізує, що пара підібралася вдала.

Якщо прожили вісім, то й далі житимуть разом довго і щасливо. Що подарувати на бляшану весілля підказує її назву. За старих часів восьмий рік називали маковим. До речі будуть подарунки з макової тематикою: квіти, вишивки, картини.


За старих часів серйозно ставилися до святкування річниць весіль. Обряди, звичаї, подарунки були пов'язані з традиційною назвою.

Читайте також:

  • Що подарувати на порцелянове весілля - правила вибору подарунків
  • Що подарувати на кришталеве весілля рідним і близьким?

У селі за ворота виносили відро з напоєм і жерстяної кухлик. Перехожі випивали за здоров'я подружжя, а в відро кидали монету.

Зробити подарунок на таке весілля, в той час, було легко. Багато було посуду і начиння з жерсті: гуртки, коновки, бідони, відра, балії, тази. Все це і дарували подружжю на восьмирічний ювілей.

Жерстяна посуд і начиння.

Подружжя одягалися в святковий одяг і дарували один одному бляшані кільця. Вважалося, що бляшана весілля символізує оновлення шлюбу і обмін кільцями, аналог обручальних, підкреслював це.

Стіл сервірували жерстяної посудом. Тепер такі традиції забулися. Але бляшану весілля відзначають, а подружжя обмінюються подарунками, назва яких перегукуються з назвою весілля.Що подарувати :

  • Подарунок не завжди повинен бути з жерсті, але обов'язково повинен виблискувати металевим блиском;
  • Не забувайте про практичність і оригінальність презенту;
  • Подарунок може бути жартівливим.

Що подарувати чоловікові? Дружина своїми руками зробить подарунок для нього. Навряд чи знайдеться чоловік, який відмовиться від піраміди банок пива.

печиво набори чаю

Можна дарувати будь-який подарунок, тільки попередньо упакувати його в фольгу. Хороший подарунок дружині - золоті прикраси. Упакувати їх в блискучу коробочку, прикрасити бантом з фольги - і подарунок готовий. Так як бляшана весілля в народі називалася макової, то чоловік може подарувати дружині букет червоних маків.

Що подарувати на 8 років весілля можуть друзі? Вони зроблять хороший подарунок, якщо піднесуть в дар модульну картину з маками. Подруга може привітати маковим пирогом або вишити панно з букетом.

Панно з маками. Бляшаний піднос, розписаний квітами.

Родичі зазвичай в курсі, які продукти люблять в цій сім'ї і дарують їх в жерстяній упаковці:  • Кава;
  • чай;
  • какао;
  • Тушонка м'ясна;
  • морепродукти.

Такий подарунок на 8 років весілля довго зберігається і символізує міцність сімейних відносин.

Кола для основи. Взяти 2 картонних кола, якщо немає готових, вирізати з товстого картону і склеїти разом.

Можна двостороннім скотчем.

Потім з двох сторін обклеюємо коло фольгою, щоб повністю приховати картон під нею.

обклеїти фольгою. Ось так повинен виглядати коло, підстава для торта

Наступний крок 7 банок першого ярусу ставимо в центр кола, склеюємо між собою.

Продовження формування першого ярусу. Навколо перших семи банок встановлюємо інші і теж склеюємо скотчем.

Дно кожної банки приклеюємо до основи, щоб торт не зрушив, коли його будуть переміщати.

Закінчити перший ярус. З гофрованого паперу виріжте широку стрічку, трохи менше банки. Оберніть банки нею і приклейте до двостороннього скотчу навколо банок.

Обвяжіте атласною стрічкою і зав'яжіть красивий бант.

другий ярус. Для формування другого шару візьміть скляну пляшку пива, поставте в центр нижнього шару точно по центру. Навколо неї розташуйте другий шар банок, щільно обмотайте скотчем. Дно банок прикріпіть. Пляшка потрібна для додання додаткової міцності конструкції торта.

другий ярус. Так само прикрасьте бічну сторону відрізком гофрованого паперу і зав'яжіть атласну стрічку. На фото видно, що кольори різні для різних ярусів.

Готовий торт прикрашаємо атласними бантами. Подивіться на фото, як додати зверху інший бант, щоб була прикраса пишніше і красивіше.

Порада! Беріть сорт пива, який він любить.

Коли торт буде готовий, ще раз подумайте, що подарувати чоловікові на 8 річницю весілля.

Порада! Разом з тортом вручите чоловікові вітальну листівку, де з любов'ю подякуйте йому за добре прожиті разом роки. Такий подарунок чоловікові дуже сподобається.

На знак подяки, чоловік може зробити дружині солодкий подарунок: торт - в середині печиво в жерстяній банці, вгорі цукерки, по колу шоколадки.

Солодкий торт з печива і шоколаду.

відеопідбірка

Відео в цій статті складається з роликів з поздоровленнями і майстер - класу подарунка на восьмирічну річницю весілля.

Не всім подобається відзначати жерстяної ювілей: і назва неромантичное, і подарунки з жерсті і банок. Напевно, красивіше і романтичніше назву маковий. Але, як не назви, суть залишається та ж: 8 років сімейного життя пролетіли, діти народилися і вже підросли, а батьки любов свою зберегли.

Роки йдуть. А любов і сім'я залишаються вічними цінностями. Значить, не даремно прожиті вісім років. А через рік фаянсовий або ромашкове весілля. І романтика, і нові подарунки - все попереду!