Ялинка з пластикових ложок. Майстер клас

З пластикового посуду можна зробити багато оригінальних виробів своїми руками. Якщо ви з дитиною вирішили провести цікаво зимовий вечір, спробуйте подарувати друге життя звичайним пластиковим ложок. У вас може вийти вельми креативна ялинка, якщо пофарбувати одноразовий посуд в вінтажний колір.

матеріали:

- одноразові ложки;

- ножиці;

- конус з картону;

- клей;

- фарби.

Як зробити ялинку з пластикових ложок

Спочатку вам потрібно буде обрізати ручки у всіх ложок, так як виріб буде складатися тільки з підстав. Ви можете спробувати зробити зелену ялинка, для цього підберіть в магазині зелений одноразові ложки. Якщо знайшли тільки білі, не турбуйтеся, їх можна з легкістю перефарбувати за допомогою аерозольної фарби.

Розкладіть ваші заготовки на білий аркуш і приступите фарбування.

Після того як поверхня ложок просохне, переверніть їх і пофарбуйте внутрішню сторону.Тепер вам потрібно підготувати підставу для ялинки. Найчастіше для цього використовують звичайний картонний конус, який можна зробити самостійно. Якщо картону немає, спробуйте зробити конусоподібну форму з пап'є-маше або з пластикової пляшки.

Також почитайте: Ялинка з пластикових виделок

Бажано, щоб підстава ялинки було в колір ложок-голок інакше воно буде просвічуватися через проміжки між деталями.

Клей і фарба для виготовлення ялинки з одноразового посуду

Приступите до наклеювання ложок на підставу. Для цього найкраще використовувати клейовий пістолет. Починайте з нижнього ряду, а наступні ложки приклеюйте в шаховому порядку, щоб виріб вийшла акуратною. Клей наносите тільки у верхній частині підготовленої ложки в області ручки.

Чи не намагайтеся приклеювати заготовки дуже близько один одному, щоб вони не стирчали в різні боки. Виріб має бути схожа на справжню ялинку. У міру наближення до верхньої частини конуса, у вас буде зменшуватися кількість ложок.

коли виріб ялинка з пластикових ложок буде готова, задекоріруйте її на свій смак. У вас вийде дуже креативна виріб, яка ідеально підійде для прикраси сучасних інтер'єрів. Якщо ви відріже ручки у ложок, то ваша дитина зможе навіть самостійно приклеїти голочки на конус або довірте йому виготовлення конуса з паперу. Одноразовий посуд сьогодні широко використовується для виготовлення найрізноманітніших виробів, так як вона вважається одним з найбільш недорогих матеріалів для рукоділля та зручна в роботі.