Ялинка з пластиліну

Вітаю, дорогі друзі! Я знову з вами. А знайомі нам Ольга Томчук і її дочка не сидять склавши руки: дивіться, яка ялинка з пластиліну у них вийшла.

«Створити святковий настрій і провести з користю довгими зимовими вечорами легко. Досить взяти в руки пластилін і запропонувати дитині зробити якусь новорічну саморобку, наприклад, ошатну ялинку.
Для заняття потрібно:

1) пластилін двох або трьох відтінків зеленого кольору для ялинових гілок, а також коричневий - для стовбура і різнобарвний - для ялинкових іграшок;

2) скалочкой і резачок для ліплення;

3) нитки різнобарвного бісеру або намистин.

В першу чергу слід зліпити "кошлаті" ялинові гілки. Для цього розкачайте за допомогою качалки в тонкі пластинки зелений пластилін і надріжте їх з одного боку. Подібних заготовок потрібно зробити кілька штук. Потім скачайте стовбур в формі подовженого конуса і обліпили його гілками, починаючи з нижньої частини і закінчуючи верхівкою. Пластилінові заготовки-гілки повинні накладатися одна на одну, формуючи дерево. Акуратно розправте зелені гілочки, злегка загинаючи їх кінці вгору.
Нарядите ялинку різнокольоровими пластиліновими кульками. Цікавіше буде виглядати лісова красуня в саморобних намисті з бісеру. Нехай дитина збере їх за своїм смаком і бажанням. На вершині ялинки закріпіть зірку, яку також не важко зліпити з пластиліну. В якості ялинкових іграшок можна використовувати всілякі намистинки і бісер. Готовий виріб "засяє", якщо покрити його лаком для волосся з блискітками.


Щоб виріб перетворилася в новорічний сувенір, використовуйте затвердевающую масу для ліплення. Оригінальна підставка або красива упаковка зроблять з пластилінової ялинки гідний подарунок. А ще ялинка з пластиліну в оздобленні з бісерних гірлянд - це справжня новорічна іграшка, яка неодмінно стане об'єктом захоплення ваших гостей. »

Є ще покроковий майстер-клас, як зробити ось таку ялинку з пластиліну:

Ще покажу, яку ми ялинку зробили з пластиліну і голок. Оскільки наші новорічні красуні (справжні ялинки) після свят обсипаються, діти назбирали голок в дві пластикові тари! Застосування їм знайшли поки таке:

Спочатку зліпили на кольоровому картоні ялинку з пластиліну, а потім почали озеленювати її голками.

Заняття, треба сказати, що вимагає багато терпіння, для дуже посидючих дітей. Мій меншенький інтерес до цього заняття втратив досить швидко. Але в підсумку, спільними зусиллями, ми зробили це:

А щоб ялинці було не нудно, зліпили з пластиліну і голок ще їжачка:

Почитати про творчі заняттях з малюками можна тут.