Яйце з пап'є-маше своїми руками

Техніка Пап'є-Маші широко використовується для виготовлення виробів різної форми і розмірів. Кілька століть тому таким способом робили тільки ляльки, а потім декорації для театру. Готові вироби виходять легкими, тому їх досі використовують для прикраси сцени. Якщо ви хочете навчити дитину виготовляти вироби в паперовій техніці і освоїти ази рукоділля, спробуйте почати з простих форм. Найлегше зробити яйце Пап'є-Маші, в який можна навіть укласти гарний подарунок.

матеріали:

- повітряну кульку;

- нитка;

- клей ПВА;

- папір тишею або серветки.

Робимо яйце в техніці пап'є-маше з тишею

Якщо ви хочете зробити гарне яйце, то підберіть папір тишею відповідного забарвлення і розріжте її на квадрати. Після цього надійти кульку відповідного розміру і змастіть його поверхню кремом, щоб потім виріб було легко відокремити.

Яйце з папірусному паперу Пап'є-маше виходить досить крихким, але при цьому ідеально підійде для декорування інтер'єру. Змащуйте поверхню кульки клеєм ПВА і прикладайте нарізані квадрати паперу.

Дочекайтеся висихання яйця і зробіть позначку у вигляді овалу по центру. Коли виріб повністю висохне, гострими ножицями зробіть надріз, сдуйте і витягніть кульку. Відкоректуйте форму отвору. У нього можна посадити пташку з сизалю або паперу.

Також почитайте: Як зшити яйце з тканини

Якщо всередині квадрата з тишею ви виріжете коло, то яйце з пап'є-Маші вийде в горошок.Всередину такої вироби можна покласти намистини, цукерки або пташеняти.

Як зробити величезне яйце з пап'є-Маші

Техніка Пап'є-Маші дозволяє втілити будь-які ідеї, тому ви може зробити не тільки маленькі яйця, але і великого розміру. Форма і габарити виробів залежать в основному від початкової заготовки. Найпростіший спосіб зробити велику основу для яйця - пошити її з старого підодіяльника і заповнити якимись непотрібними речами.

Після цього обмотайте яйце харчовою плівкою, щоб надати йому необхідну форму. Ваша основа готова. Тепер беріть газети, рвіть їх на шматочки і обклеюють поверхню яйця.

Коли папір висохне, можете зашпаклювати її зверху, щоб вирівняти поверхню і зафарбувати газетний шрифт.

Намітьте лінію зрізу і за допомогою канцелярського ножа розріжте яйце.

Внутрішню частину теж потрібно зашпаклювати. Яйце готове. Ви можете використовувати його для декорації приміщення.

Вироби з пап'є-Маші можуть використовуватися в якості підручного матеріалу для фотосесії. Маленькі яйця з паперу стануть оригінальним способом прикрасити інтер'єр своїми руками або упакувати невеликий подарунок.