Вази з пластикових пляшок, фото

Квіти створюють в будинку приємну атмосферу і радують око. На жаль, іноді немає підходящої вази для милого букетика конвалій або елегантних червоних троянд. Сьогодні пластикові пляшки використовуються не тільки для зберігання рідини, а й в якості ідеального вихідної сировини для виготовлення виробів своїми руками. Ми зібрали для вас фото ваз з пластикових пляшок - різні ідеї для натхнення від досвідчених майстринь.

Фото красивих ваз для квітів з пляшок

Один з найпростіших способів зробити вазу з пляшок - обрізати горлечко і частина пляшки нарізати однаковими смугами. При цьому не забудьте залишити відстань до дна таке, щоб в вазу можна було помістити квітка.

Прикрасити таку вазу ви можете по-різному, наприклад, використовуючи пінопласт, фоаміран або черепашки.

Вазу з пластикових пляшок можуть зробити навіть діти. Для цього знадобляться ножиці, пластикові пляшки і акрилові фарби. Пляшка розрізається на три частини. Середню частину потрібно буде просто викинути. Нижній елемент пляшки стане відмінною підставкою. На ньому можна намалювати будь візерунки або квіткові принти. Верхній елемент краще фігурно обрізати і пофарбувати в якийсь один колір, щоб ваза вийшла контрастною і на ній було видно візерунки, намальовані раніше.Не думайте, що з пластикових пляшок вийдуть тільки прості вази. Ви можете зробити справжні шедеври. Спеціальним гострим ножем вирізують ажурні візерунки і виходить дуже красива виріб, яка додасть вашому інтер'єру нотки оригінальності.

У такій вазі красиво виглядатимуть сухоцвіти або штучні квіти. Для того щоб в неї поставити живі квіти не робіть занадто багато вирізних елементів або поставте в середину пластикової вази скляну пляшку.

Сьогодні можна знайти багато ідей, як зробити вазу з пластикових пляшок. Дивіться фото і надихайтеся.

Також почитайте: Вази з пластикових пляшок своїми руками