Вази з пластикових пляшок своїми руками

Перші вази з'явилися тисячі років тому і представляли собою злегка нерівні і незграбні глиняні судини. Вони мали переважно практичне значення і використовувалися для зберігання рідин. Згодом вази почали прикрашати коштовним камінням, тому їх цінність збільшилася. Сьогодні ваза - відмінний подарунок, а також незамінна прикраса інтер'єру вітальні або спальні. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити вазу з пластикових пляшок своїми руками. Незвичайний спосіб декору пляшки допоможе вам зробити вельми привабливе виріб.

матеріали:
- туалетний папір;
- пластикові пляшки різного розміру;
- полімерний клей і ПВА;
- фарба в балончиках;
- мотузка.

Майстер-клас ваза з пляшок і туалетного паперу

У цьому майстер-класі використовувався бутель і баклашка для виготовлення оригінальної вази. Від розміру пляшок залежить форма і розмір готової вази. Вам необхідно обрізати горловину з двох пляшок, при цьому не просто горловину, а й частина пляшки.


Так як ми використовуємо різні пляшки, у них відрізняється ширина шийки. Ви можете взяти замість великого бутлів баклашку і пластикову пляшку на 2 літри. Після того як заготовки будуть готові, потрібно побачити форму вази. Для цього вставте одне горлечко в інше.

Тепер приступимо до декорування пляшок туалетним папером. Розривайте папір на шматочки і наклеюйте на пляшці клеєм ПВА. Вам потрібно повністю закрити пляшки, щоб не було видно пластика.

Відірвіть шматочок туалетного паперу і скрутіть з нього джгутик. Зробіть багато таких джгутиків різного розміру і приступите до декорування вази. Ви можете їх скручувати в спіралі, робити сердечка або будь-які інші візерунки. Бажано продумати малюнок заздалегідь, щоб ваза виглядала багато після того як вона буде покрита фарбою.Коли малюнок з джгутиків зробити, покрийте заготовку клеєм і дочекайтеся його висихання. Для іншого шматочка пляшки з шийкою ви можете зробити новий візерунок. Туалетний папір добре ліпиться, якщо її намочити водою. Можете накатати кульок і вигадати новий орнамент.

Коли заготовки висохнуть, пофарбуйте їх аерозольною фарбою. За основу можете взяти чорну або коричневу, а зверху затонировать золотий або срібною. З'єднайте заготовки для вази шийками один до одного.

Візьміть палять і приклейте його в місці стику полімерним клеєм. Вийшла оригінальна ваза у формі кубка, яка нагадує вази з давнини. Якщо ви в таку вазу хочете поставити букет квітів, то тоді продумайте як зробити дно.

Ваза з пластикових пляшок і туалетного паперу може використовуватися для декору. Доповнити її можуть штучні квіти, зроблені своїми руками.