Ваза з квітами з пластикової пляшки

Олена Хорольська підготувала майстер-клас, як зробити вазу з пластикової пляшки. Все дуже просто, з підручних матеріалів, практично «з сміття».

Не секрет, що квіти в будинку приємно радують око. Але для тих людей, які страждаю алергією, немає можливості постійно використовувати живі букети. У той же час вазу з штучними квітами можна зробити своїми руками з підручного матеріалу.

Для виготовлення буде потрібно пластикова пляшка зеленого кольору будь-якої форми і розміру, пластикова підкладка від кондитерських виробів і ножиці (краще використовувати звичайні і манікюрні).

 

У пляшки акуратно відрізаємо верх з шийкою. Він нам не знадобиться.

Далі тіло пляшки розрізаємо зверху вниз на смужки товщиною близько 0,5-1,0 см.

 Чим тонше будуть смужки, тим більше їх вийде. Дуже важливо, щоб ці майбутні "стеблинки" були прямими. Кінці смужок необхідно загострити. Для цього дуже акуратно ножицями зріжте кути, притримуючи їх рукою.

Ваза підготовлена. Тепер слід подумати, з якого підручного матеріалу можна зробити квіти? Можна зі звичайної кольорового паперу. А ми пропонуємо нарізати квіточки з пінопластових підкладок від кондитерських виробів.

Підкладки розрізати звичайними ножицями на невеликі квадрати з довжиною сторони 3-4 см. Далі будемо використовувати тонкі манікюрні ножиці. У кожному квадраті акуратно зрізаємо кути півколом - виходять кружечки. Це заготовки майбутніх квіток.

Гострими ножицями вирізаємо в кружочках трикутники в чотирьох, п'яти, шести місцях. Отримуємо квітки, які трохи схожі на сніжинки з грубими пелюстками.

Тепер на кожному такому пелюстці потрібно просто зрізати гострими ножицями куточок. Так пелюстки у квітів стануть трохи ніжніше.

Вирізаючи квітки з пінопластових підкладок, дуже важливо трохи пофантазувати, тоді кожна квіточка будемо унікальним, і Ви отримаєте дуже красивий букет з квітів, зроблений самостійно, своїми руками.

Тепер потрібно обережно кожен вирізаний квіточку надіти на стеблинка, проколів центр квітки гострим краєм зеленої смужки.

Так начепити всі підготовлені квітки. Ось і все, штучна ваза з квітами буде радувати Вас в будь-який час року.

З повагою, Олена Хорольська.

Також можете подивитися іншу роботу Олени - «Павич з пластикових пляшок«

Також у нас є «топиарий - квітучий кущ»:

і кошик з пролісками:

Прикраса - кольє з пластика:

І такий букетик:

Зараз дуже модно робити різні вироби з пластику, ось, наприклад, ще варіанти ваз з пластикових пляшок:

Ось відео про цю вазочку:

У такі вазочки можна поставити букети з пластикових пляшок;).

А ось ще відео, як зробити гарні квіти з прозорих пластикових пляшок:

Ще більше фотографій можна подивитися на нашому конкурсі виробів із пластику.