Утеплювач Піноплекс. Технічні характеристики

Пеноплекс - сучасний теплоізоляційний матеріал, що підходить для утеплення як заміських будинків, так і міських квартир. Випускається Пеноплекс Комфорт у вигляді плит. З його допомогою можна якісно провести теплоізоляцію різних поверхонь. Для того, щоб правильно підібрати плити для утеплення, необхідно знати основні характеристики ПЄНОПЛЕКС.

Переваги плит Піноплекс Комфорт

Пеноплекс застосовують для теплоізоляції різного виду огороджувальних конструкцій. Він здатний підтримувати оптимальний клімат всередині приміщення, яка б не була погода.

Утеплює, Пеноплекс Комфорт продовжує завойовувати довіру споживачів, завдяки наявності таких характеристик:

- Екологічність. Склад матеріалу не містить шкідливих речовин.

- Абсолютна безпека для здоров'я. Відсутність найдрібніших волокон і пилу дозволяє здійснювати всі роботи, не використовуючи засоби індивідуального захисту.

- Зручність і швидкість при монтажі. Кромка плит, у вигляді букви Г, їх чітка геометрія забезпечують легкість стикування. Монтаж плит при цьому чимось нагадує гру в дитячий конструктор.

Технічні характеристики пеноплекса

- Високий ступінь міцності, стійкості до стиснення. Ці властивості відповідають за відсутність деформації.

- Відмінні показники тепло- і звукоізоляції.- вологостійкість.

- Довгий термін служби із збереженням всіх первинних параметрів і показників.

Область використання плит Піноплекс

Пеноплекс має досить широку область використання: починаючи з теплоізоляції покрівлі, стін, цоколя і закінчуючи фундаментом, підлогою в приватному будинку і інших спорудах.

Утеплення балкона Піноплекс

Цей матеріал незамінний при проведенні утеплюють робіт на балконах, лоджіях. Забезпечує ідеальну теплоізоляцію гаража і господарських будівель різного виду.

Завдяки тому, що плити щільно стикуються один з одним, вони прекрасно створюють теплоізоляційну середу для огороджувальних конструкцій, збільшуючи їх здатність витримувати навантаження, а це, в свою чергу, збільшує період експлуатації споруди.

Пеноплекс Комфорт утеплювач, не всмоктуючий вологу. Саме через це його активно використовують, коли необхідно утеплити баню, басейн, спортзал, і інші приміщення, з характерно високою вологістю.

Корисна стаття: Піноплекс або пінопласт, що краще?

Плити Пеноплекс Комфорт рекомендується використовувати для проведення робіт по теплоізоляції навіть в холодних регіонах. Високі технічні характеристики роблять дані утеплювач універсальним. Своїми руками за допомогою ПЄНОПЛЕКС ви зможете утеплити лоджію або фасад будинку.