уроки доброти

розповідь Тетяни Бевза також бере участь в нашому новорічному конкурсі.

«Новий рік - це казкове свято. І все життя той, хто вірить в казку, дуже любить і чекає це свято. І для нас Новий рік це не один день, а певний зимовий період часу.

Задовго до настання свята ми, а це бабуся і дідусь, разом з нашими онуками - Веронікою, 6-и років, Ксюшею, 5-и років, і малятком Іринкою, 1.5 років, занурюємося в світ казки: придумуємо прикраси для ялинки на вулиці, костюми для новорічних ранків в дитячому саду і робимо різні вироби, пов'язані з новорічною тематикою. Тому у нас в будинку, крім запаху мандаринів, витає дух творчості. Кожному хочеться втілити свою ідею в реальність, і щоб задумка сподобалася Дідові Морозу.

У століття сучасних технологій можна спілкуватися, не виходячи з дому. У мережах Інтернету багато новорічних конкурсів, в яких дітям хотілося б взяти участь, тим більше кожен конкурс з подарунками, а це так заманливо.

Вечорами ми збираємося всі разом і робимо, ідеї приходять в процесі роботи. І ці вечори, я думаю, дітям запам'ятаються на все життя. Адже саме в ці вечори ми всі разом обговорюємо деталі новорічних костюмів, придумуємо новорічні вироби, загадуємо один одному загадки про зиму і зимові свята. І не головне - переможемо ми в конкурсах чи ні, головне - в ці вечори ми разом, одне єдине, сім'я, найцінніше в житті.

Звичайно, в душі, кожен сподівається, що його робота найкраща, що саме його роботу відзначить Дід Мороз. Ми взяли участь на сайті «Розвиваємо дітей самі» в дитячому виробні конкурсі <>, посівши 3 місце.

І дуже нашим дітям пощастило в новорічному конкурсі! Вероніка зі своєю роботою "Сани для Діда Мороза" стала переможцем конкурсу «Новорічна саморобка 2014» .


Сталося чудо (а хіба це не диво) - Дід Мороз з Великого Устюга приїде до дітей в гості! Справжній !! Чи не той, який приходив на ранок в дитячий сад, а справжній ..., якому ми відправляли свою саморобку. І от увечері пролунав дзвінок у двері і на порозі з'явився Дідусь Мороз зі Снігуронькою. Дівчата, які чекали його цілий день і знали, що він приїде до них у гості, розгубилися.

Але як загорілися їхні очі, скільки радості і щастя можна було побачити в цих бездонних озерах! Дід Мороз вітав дітей, і саме ці привітання стали для дівчат новорічною казкою. Діти з радістю грали з Дідом Морозом і Снігуронькою, розповідали вірші, співали пісні. Ця зустріч з Дідом Морозом надовго залишиться в дитячій пам'яті одній зі сторінок новорічної казки.