Пом'якшувач води для квартири який вибрати

Незалежно від типу опалювальної системи вашого будинку, в ній завжди буде використовуватися вода. Якщо ви не хочете, щоб котел швидко вийшов з ладу, на тенах утворювалася накип і система швидко засмічується, подбайте про якість води. Пом'якшувач води для газового котла - ефективний спосіб вирішення проблеми. Встановити його можна своїми руками, якщо ви не хочете звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Підключення умягчителя води до газового котла

Пом'якшувач води для газового котла сьогодні користується попитом, так як за характеристиками не поступається іншим видам умягчителей для аналогових систем опалення. Коли газовий котел встановлюється, до системи одразу потрібно під'єднати пом'якшувач води.

Якщо він буде очищати воду в системі, термін служби котла, труб і радіаторів збільшиться в кілька разів, а обслуговування не вимагатиме додаткової чистки від утворилася накипу.

Іонообмінний пом'якшувач води

Перед тим як приступити до підключення умягчителя до газового котла, давайте розберемося в видах опалювального обладнання. Котли діляться на двоконтурні і одноконтурні. Двоконтурний котел додатково підігріває воду для потреб, а одноконтурний, тільки працює на опалення.

Чим гарний газовий котел? Автоматизацією роботи. Інші типи опалювальних приладів вимагають уваги, наприклад, при опаленні електрикою необхідно стежити, щоб не було перебоїв і стрибків енергії.

Рекомендуємо почитати: Як встановити насосну станцію

ККД у газового котла найвищий і відрізняється ефективністю, так як такий котел може обігріти навіть дуже велику площу. Відходи при його роботі мінімальні. Сажа, що утворюється в трубі і димарі, без праці чиститься.

Пом'якшувач води для пральної машини

Підключення газової системи і підтримування стабільного тиску в системі вимагають майстерності і уваги. Пом'якшувач води спрощує роботу газового котла, тому вам не доведеться зі тимчасовий боротися з накипом.

При нагріванні котла, неякісна вода може псувати систему, так як обладнання та труби покриваються накипом і виходять з ладу.

Дізнайтеся і статті, як зробити водопровід з свердловиниНайчастіше для пом'якшення води використовуються безреагентниє прилади. Дане обладнання не вимагає до себе уваги і працює без обслуговування. Цей факт набагато спрощує життя домовласникам. Термін експлуатації таких умягчителей доходить до 20 років.

Дивіться відео: Як зробити пом'якшувач води своїми руками

Змягчувачі для газового котла поділяються на види:

  • магнітні
  • електромагнітні
  • ультразвукові
  • іонообмінні.

Мембранні типи умягчителей мають максимальну ступінь очищення, однак, для котлів практично не застосовуються. Даний тип умягчителей обходиться досить затратно і використання їх нераціонально. Безреагентне пом'якшення обходиться дешевше і не вимагає додаткових вкладень.

магнітні прилади не застосовуються при м'якій воді. При сильній течії води або використання води в декількох напрямках, магніти не справляються з їх основним завданням. Електромагнітний пом'якшувач працює з різним станом води, будь вона холодної або в гарячому стані. Температура і швидкість потоку води повинні бути помірними, і тоді магніт легко впорається із завданням. Така установка обходиться досить недорого.

магнітний пом'якшувач

Магнітний прилад являє собою пристосування у вигляді книжки, яке одягається на трубу. Забороняється заносити в пристрій знаходиться потужний магніт. Термін експлуатації такого магніту практично не обмежений, тому що він не втрачає своїх якостей.

Електрика при роботі магніту не використовується. Магніт виробляє потік струму сам. Головне, щоб цей потік був спрямований в потрібну сторону, інакше вода не очиститься. Для установки магнітного пом'якшувача для газового котла краще викликати фахівця. Установка повинна бути строго горизонтальною, так як це дозволяє зробити поле стійким.

Ще один вид магнітного пом'якшувача

Електромагнітний пом'якшувач працює в посиленому режимі за допомогою струму, тому вплив на очистку води виростає в кілька разів. Температура і напрямки не грають в такому випадку ніякої ролі. Термін використання розтягується на 30 років. Звикання магніту в цьому випадку ісключено.Данний тип пом'якшувача є найвигіднішим, так як він пом'якшує воду і прибирає вже відклалися відкладення, знімаючи потребу в очищенні води.

промисловий пом'якшувач

Також почитайте: Як зробити водопостачання в будинку з гідроакумулятором

Ви можете самостійно вирішити, як пом'якшувач води для газового котла використовувати, щоб підвищити термін експлуатації опалювального обладнання.