Умивальник з бочки

Літня пора змушує всіх дачників працювати не тільки руками, але і розвиває творче мислення, праці якого будуть тривалий час допомагати в домашньому господарстві. Можливо, десь в затишному куточку вашої садиби завалялася стара непотрібна бочка з дерева. Не поспішайте її викидати як непотріб, вона зможе перетворитися в оригінальний умивальник, для створення якого достатньо буде докласти зовсім небагато зусиль. такий умивальник з бочки допоможе підкреслити вашу креативність, адже в ньому можна використовувати будь-яку раковину і змішувач.

Технологія створення оригінального умивальника з бочки

Перше, з чого почнеться процес створення - це перевірка на міцність основного матеріалу. Добре переглянете вашу бочку, вона повинна бути досить міцною, а дошки не повинні рухатися. Якщо вони все ж не зовсім на місці, то їх необхідно зміцнити. Зробити це можна за допомогою обручів зі сталі або хомутів такого ж плану.

Коли перевірка проведена, і ви впевнені в міцності бочки, необхідно зробити отвори, які в майбутньому стануть місцем для подачі води. Також необхідно зробити дверцята.
Коли буде проводитися збірка двері, потрібно зробити послідовну маркування на дошках, щоб не переплутати їх. Якщо спитати дошки, то після монтажу дверцята може нещільно прилягати до основи.Двері готова. Тепер потрібно підготувати місце, куди буде встановлена ​​вибрана вами раковина і зручний змішувач. Підготуйте додатково скоби, які використовуються для виробництва меблів. Вони знадобляться для зміцнення бочки, що б уникнути розхитування дощок.
Не варто забувати про засоби захисту, в яких дуже потребує будь-яке дерев'яне виріб.

Щоб підібрати правильний засіб, необхідно орієнтуватися на місце і середу використання умивальника. Десь б не використовувався вами умивальник, вам однозначно, знадобляться кошти, які захистять від попадання вологи і посприяють відштовхування бруду.

Далі необхідно встановити раковину і змішувач, потім закріпити петлі дверцята і клямку.
На завершальному етапі необхідно підвести воду і вивести слив, і, звичайно ж, зробити підключення. Більше виробів дивіться в рубриці ДАЧА