Упаковка для подарунка з паперу у вигляді цукерки

Існує багато способів піднести невеликий подарунок і порадувати близьку людину. Наприклад, можна зробити якусь оригінальну упаковку, яка приверне увагу і заінтригує одержувача. Потрібно тільки трохи терпіння і деякі найпростіші матеріали, які знайдуться вдома. Дуже добре буде виглядати упаковка у вигляді цукерки, яка робиться в лічені хвилини. Майстер-клас підготувала Торговкіна Оксана.

Упаковка для подарунка з паперу у вигляді цукерки

Ось що для цього може знадобитися:
• кольорова офісний папір формату А4;
• клей;
• ножиці;
• ручка або олівець;
• красиві стрічки для прикраси;
• ну і безпосередньо сам подаруночок.

Отже, приступимо. Для початку розділіть лист на дві частини, так як для однієї цукерки вистачить і половинки листа. Тепер потрібно розділити нашу заготовку по ширині на 4 рівні частини і залишити трохи місця для склеювання. Має вийти 4 однакових смужки по 3,5 см шириною.

Тепер потрібно відміряти по 2,5 сантиметра з кожного боку по довжині і провести чіткі лінії, не чіпаючи лише смужку для з'єднання нашої цукерки.
Після цього відміряє ще по 3,5 см з кожного боку і проводимо лінії олівцем або ручкою. Ось у нас вийшло по 4 однакових квадрата з кожного боку нашої заготовки.
Тепер необхідно скласти лист по прокресленим раніше лініях, загинаючи все в одну сторону. Потім потрібно розгорнути заготовку і виконати те ж саме з іншого боку. Зауважте, що тепер видно два квадрата, з якими ми зараз і будемо працювати.

Для початку потрібно знайти центр по діагоналі і відзначити його. Те ж саме зробити і з іншим квадратом. Проведіть невелику лінію по цій точці десь 0,5 см. Вона послужить нам орієнтиром, від якого ми і будемо відштовхуватися. Тепер проводимо діагональні лінії, як показано на зображенні. Уже повинен здатися макет нашої майбутньої незвичайної цукерки.

Розгорніть заготівлю і знову складіть її так, щоб заховати всі лінії.
А тепер нанесіть клей на смужку, яку ми залишали на початку роботи. Не забудьте і про краю цукерки, їх теж необхідно проклеїти.
Дайте нашої упаковці для подарунка трохи підсохнути, і потім зав'яжіть стрічкою одну зі сторін цукерки.

Уже майже закінчили, залишилося тільки заховати всередину наш подаруночок. Ось і все, можна зав'язувати і іншу сторону.

Наш сюрприз готовий, можна тішити близької людини. Ну а якщо хочете, можна підписати нашу незвичайну упаковку або наклеїти щось зверху. Тут все залежить тільки від польоту Вашої фантазії. Удачі Вам у Ваших творчих починаннях.

І відео від автора:

Є ще простіший варіант упаковки у вигляді цукерки, дивіться на відео:

Також нагадаю, що на нашому сайті є цілий розділ «упаковка подарунків«: Коробочки, мішечки, конвертики і багато іншого дивіться тут.