Прикраса весільних келихів своїми руками крок за кроком

У весільний день нареченому і нареченій приділяється пильна увага, тому важливо продумати не тільки наряди, зачіску і макіяж, але і декор столу. Кожній парі хочеться мати свої власні келихи, які будуть відповідати концепції весілля, а в майбутньому нагадувати про радісні хвилини урочистого дня. Декоруванням келихів в основному займаються фахівці, але при бажанні кожна наречена зможе впоратися з їх прикрасою самостійно.

Декор весільних келихів своїми руками. Майстер клас

Традиція розбивати келихи після одруження поступово відходить у минуле. Сьогодні все частіше молодята хочуть залишити пару фужерів на пам'ять і кожну річницю дістають їх, щоб наповнити ігристим шампанським. Існує кілька способів, як задекорувати келихи своїми руками, при цьому не обов'язково вміти малювати або володіти якимись талантами.

матеріали:

- наклейки для створення контуру на весільну тему;

- вітражні фарби;

- пензлик;

- стрічки;

- серветка.

Етапи декорування весільних бокалів

  1. Вам потрібно буде взяти нові келихи зі скла без малюнка. Поверхня повинна бути чистою, при необхідності протріть її спиртом або серветкою.
  2. Візьміть контурні наклейки і продумайте малюнок. Клеїти квіточки або кільця потрібно на кожен келих, при цьому бажано, однаково. Можете зробити дзеркальне відображення одного і того ж малюнка.
  3. Після цього наносите пензликом витражную фарбу зверху наклейок. Проявіть фантазія і акуратно Прикрасьте всі деталі. Дочекайтеся висихання фарби, щоб прискорити цей процес, скористайтеся феном.
  4. Стрічками задекоріруйте ніжку фужера.

Якщо ви не знайшли контурні наклейки, спробуйте на папері в клітку намалювати якийсь візерунок або роздрукувати його на папері. Після цього приклейте лист на внутрішню сторону келиха, а потім за допомогою вітражного фарби обводьте візерунок.Ідеї ​​для оформлення весільних пляшок і келихів. фото

Для оформлення склянок можна також використовувати мереживо, стрічки і намистини. Всі ці елементи приклеюються за допомогою гарячого клею на поверхню келиха.

Любителі мінімалізму можуть просто зав'язати біля основи келиха красивий бант зі стрічки або сітки.

У техніці декупаж легко оформити своїми руками не тільки келихи, але і весільну пляшку шампанського. Для цього вам знадобляться красиві серветки і клей ПВА.

Деякі умільці надають келихах вид наречений і нареченої, прикрашаючи їх стрічками білого і чорного кольору.

Вам буде також цікаво почитати: Падалка і прикраси на весілля, зроблені своїми руками

Декор келихів стрічками

красиві весільні келихи стануть справжньою окрасою святкового столу. Ви можете оформити в будь-якому кольорі і стилі, в залежності від тематики весілля і особистих переваг. Дивіться фото фужерів для весілля і надихайтеся.