Прикраса шампанського на весілля зелені яблука

Всім добре відомо, що пляшки шампанського на весілля прикрашають зазвичай в стилі «наречений і наречена«. Але якщо ви хочете оригінального і незабутнього торжества, подивіться ось таке нетрадиційне прикраса шампанського на весілля. Майстер клас підготувала Хабарова Олена Анатоліївна.

Якщо Ви плануєте оформити весілля в одній колірній композиції, необхідно врахувати всі деталі, так як "бики" є складовою частиною весільного банкету. Вашій увазі пропонується невелике керівництво по декорування пляшок шампанського в біло-зеленій колірній гамі з використанням яблучного елемента.

Необхідні матеріали для декорування пляшок шампанського:

1. Дві пляшки шампанського будь-якої марки. Скло пляшок обов'язково має бути зеленим для створення образу "зеленого яблука";
2. Грунт акриловий (білий);
3. Акрилова біла фарба;
4. Акрилова фарба світло-зеленого кольору;
5. Кисть поролонова «Mr.Painter» подушечка SPB-30 кругла;
6. Кисть плоска щетина №20;
7. Кисть плоска щетина №12;
8. Пінцет;
9. Гарячий пістолет;
10. Клей момент "Кристал";
11. Трояндочки декоративні зелені;
12. Трояндочки декоративні білі;
13. Намистини "Колібрі" 3 мм перли;
14. Намистини "Колібрі" 3 мм зелені;
15. Спирт етиловий;
16. Диски ватні;
17. Стрічка атласна шир 25 мм зеленого кольору №090;
18. Фатин "Diamond" зелений;
19. Старі газети, ганчір'я, серветки.

Перше, що необхідно буде зробити - це очистити пляшки шампанського від етикеток. Для цього помістіть пляшки в мильний розчин на 30 хвилин, а потім за допомогою звичайної губки для миття посуду видаліть залишки паперу. Сполосніть обидві пляшки під холодним струменем води.


Перед тим як приступити до фарбування пляшок, скло необхідно знежирити. Для цього використовуйте ватяні диски і етиловий спирт. Тепер майбутні пляшки - "бики" готові до фарбування.

Ми пам'ятаємо про те, що пляшки шампанського, вони ж "бики", будуть служити прикрасою для весілля в стилі "зелене яблуко". Тому на пляшках наявність яблучного елемента обов'язково!

Готуємо макет майбутнього яблучка. Знаходимо в Інтернеті відповідне зображення яблука, змінюємо його до потрібних розмірів і роздруковуємо на принтері. Для більшого інтересу можна вибрати малюнок яблука з листком і гілочкою. Вирізаємо зображення, змочуємо його водою і вологою стороною прикладаємо до пляшки.


Щоб фарба лежала щільно, скло пляшок необхідно покрити ґрунтовкою. Для цієї мети відмінною підійде акриловий грунт, призначений для робіт з акриловими фарбами. Купуючи грунт, слід звернути увагу на те, для яких поверхонь він призначається, так як не кожна грунтовка добре лягає на скло.

Наносити грунт на пляшку шампанського найкраще плоскою кистю, наприклад, щетина №20, в одному напрямку. Після чого залишити до повного висихання. Для кращого ефекту можна нанести 2-3 шари грунту. На склі він точно не буде зайвим.
Як тільки висохне грунт, можна приступати до нанесення фарб.

Видаляємо паперову наклейку з яблуком, для цього можна використовувати тонке лезо.
Ми знаємо, що на весіллі традиційно одна пляшка шампанського символізує наречену, друга - нареченого. Тому фарбувати їх будемо в різні кольори. Для весілля в стилі "зелене яблуко" відмінно підійдуть білий колір і яскраво-зелений або "ірландський зелений". Зелені пляшки - "бики" стануть приємним прикрас весняного весілля або весілля в літню пору року.

Наносимо акрилову фарбу на скло за допомогою поролоновою кисті з круглої подушечкою.

Для отримання щільної однорідної поверхні знадобиться 3-5 шарів акрилової фарби.

Ми залишаємо пляшки до повного висихання.

Тепер приступаємо до прикраси контуру яблука намистинами. Після зняття паперової наклейки на пляшці залишився зафарбований силует яблука, який можна підкоригувати тим же лезом, видаливши непотрібну фарбу.

Для прикраси яблука відмінно підійдуть намистини "Колібрі" 3 мм перлового і зеленого кольорів. Для приклеювання використовуємо пінцет, аркуш паперу і клей момент "Кристал", який не залишає слідів. У разі невдалого наклеювання, намистинку можна буде легко видалити, і приклеїти на її місце нову.

Наклеювати намистинки слід строго по контуру яблука. Отвори бусинок повинні залишатися з боків, як показано на фото нижче.

Далі прикрашаємо пляшки шампанського зеленими і білими трояндами, які підбиралися в тон до основної фарбі. Квіти можна зробити своїми руками, використовуючи атласну стрічку шириною 0,6 мм і довжиною приблизно 8 см, або придбати вже готові в магазинах для творчості і рукоділля. Для приклеювання декоративних трояндочок найкраще підійде гарячий пістолет. Просто нанесіть крапельку гарячого клею на кінчик трояндочки і акуратно пінцетом прикладіть її до пляшки. У разі невдалого або не точна приклеювання, трояндочку можна буде легко видалити без пошкодження фарби на склі. Робити це можна безліч разів, поки Ви не отримаєте бажаний результат. Візерунок з атласних квіток можна викладати довільний, використовуючи тільки свою уяву. На фото нижче представлені тільки приблизні варіанти, як можна прикрасити пляшки декоративними трояндочками.

На завершення пов'язуємо вже готові пляшки шампанського зеленої атласною стрічкою шириною 25 мм і довжиною приблизно 105 см. Для додання весільним "бикам" більш пишного і ошатного вигляду, пляшки шампанського також можна задекорувати шматочком зеленого фатину.

Тепер наші святкові пляшки - "бики" готові прикрасити стіл нареченого і нареченої на веселою яскраво - зеленої весіллі!

Детальніше про інші аксесуари весілля в зеленому кольорі читайте тут: «Оформлення весілля в зеленому кольорі«.