Прикраса ділянок дошкільного навчального закладу № 267 м.Іжевськ

Вчора нам прийшов лист від Ольги Захарової, вихователя іжевського дошкільного навчального закладу № 267. Ви, звичайно, пам'ятаєте, які чудові снігові скульптури робили вихователі минулої зими, і які розвивають вироби з пластика надсилали на наш конкурс. І ось - нові роботи: вироби для саду з непридатного матеріалу, якими прикрасили дитячі ділянки вихователі своїми руками. Думаю, ці фотографії стануть в нагоді і вам для прикраси ділянки і будівель, і навіть надихнуть на нові фантазійні вироби.

Падалка для прикраси ділянки дитячого саду

«Висилаю фото з нашими« шедеврами ». Цього літа наш дитячий сад працює за проектом, присвяченому році літератури, тому на наших ділянках присутній «Куточок казки».

Наші вихователі відповідно до віку дітей змайстрували героїв знайомих дітям казок. Матеріал використовувався різний: пластикові пляшки, пеноплен, ізолон, диски, іграшки які зламалися, кришки від майонезу, баночки, пляшечки і багато іншого. Оформлення ділянок дитячого саду своїми руками - наша добра традиція. Фотографіями наших виробів ми хочемо поділитися з вами.

Вихователі готують все оформлення протягом навчального року, щоб використовувати його для роботи з дітьми в літній оздоровчий період. Багато вироби зроблені руками зацікавлених і творчих батьків, які є в кожній групі.

Черепаха Тортилла з «Буратіно» для прикраси майданчика.

Черепашка з пластикової пляшки, група № 2 нашого садка:

Зебра і жираф з покришок на території садка:

Машина (макет з розфарбованих шин):

Лелеки, група № 2:

Атрибути для рухливих ігор, група № 4:

Виставка робіт «Татусеві руки не знають нудьги» - ідеї батьків.

Глухова Лариса Володимирівна, гр №4 - прикраса веранди дитсадка своїми руками.

Дюймовочка, група № 2:

«Гуси-лебеді», вихователь Бєлова Світлана Борисівна:

Для спортивних ігор (килимок побільше тут)

Жирафик з пляшок і ложок, група №2, вихователь Кочурова Галина Володимирівна:

Зорові орієнтири для малюків - використовуються в роботі з дітьми раннього віку (ми придумали як варіант «Парасолька», на якому висять різнокольорові метелики, вони і привертають увагу дітей.) У групах, наприклад, розвішують на мотузках кульки різних кольорів. І в магазинах теж є «зорові орієнтири», вони ще бувають музичні типу «каруселі», їх підвішують над ліжечком малюка. Вони розвивають стійку зорову фіксацію, використовуються для зміцнення м'язів очей, попутно закріплюються кольору.

«Колобок»:

«Червона шапочка», гр №4. Вихователь Натфуллін Зоя Михайлівна:

Крокодильчик з упаковки від яєць:

В'язана «Курочка Ряба» (виноситься на вулицю в гарну погоду :))

«Ослик Іа»:

Паровозик:

Літак зроблений з коробки, обклеєний шпалерами:

Сова з пляшок і дисків, група № 2:

Театр для малюків »Маша і ведмідь", гр № 9:

Зшитий тент для альтанки, рукоділля вихователів групи № 9. Вхід:

Види збоку:

Тент для пісочниці, група №6:

Троє поросят, група №9:

 Чудові роботи! Деякі навіть язик не повертається назвати виробами з непридатного матеріалу, наприклад, Ослик Іа - просто чудо! А який тент для альтанки! Скільки праці вкладено, щоб зробити, склеїти, розфарбувати, зв'язати, зшити стільки різних речей для прикраси дитячих ділянок! По-моєму, хлопцям дуже пощастило з вихователями.

Тепер ви знаєте, як прикрасити ділянку в дитячому саду. Якщо у вас теж є фотографії - надсилайте, із задоволенням опублікуємо.

Нові роботи вихователів дитсадка № 267 дивіться тут.