Топиарий з серветок своїми руками

Топиарий - це відоме прикраса інтер'єру, яке вже давно користується популярністю в європейських країнах. Миле деревце припаде до душі тим, хто хоче кімнатні рослини, але не любить за ними доглядати. Кругла форма штучного виглядає досить оригінально і лаконічно. Сучасні умільці сьогодні знайшли багато матеріалів, з яких можна зробити топиарий своїми руками. У цій статті ви дізнаєтеся як зробити топиарий з серветок своїми руками.

матеріали:
- серветки різного розміру і кольору;
- степлер;
- дерев'яна паличка;
- дріт;
- стрічки, намистини для декору;
- горщик;
- куля з пінопласту.

Кулька з серветок

Покроковий майстер-клас. Топиарий з паперових серветок

Розмір квітів для топіарія залежить від розмірів серветок. Складіть серветку в кілька разів, щоб вийшов квадратик. У центрі закріпіть степлером і потім виріжте кружечок.

Можете також вирізати коло з нерівностями, щоб квіточку вийшов з хаотичними пелюсточками. По колу можна зробити легкі надрезікі і квітка вийде пухнастим.

Тепер почніть піднімати кожен кружечок і у вас почне виходити квітка. Зробіть багато таких заготовок, щоб вистачило на ціле деревце. Не забудьте і про листочки, які теж можна зробити з серветок, але зеленого кольору.Окремо підготуйте кульку для топіарія. Ви можете його зробити в техніці пап'є-маше, з ниток або скористатися вже готовим кулькою з пінопласту. На нашому ви можете знайти докладні майстер-класи з фото про те як зробити кулі своїми руками.

Топиарий можна зробити в горщику. Для цього кульку приклеюють до дерев'яної палиці-стовбура і вставляють в горщик із землею або гіпсом. Набагато простіше топиарий робити без стовбура. Ви можете проявити фантазію і зробити спеціальну стрічку за яку можна буде повісити кулька.

Квіти приклеюються на кулю за допомогою клейового пістолета. Окремо на квіточки можете приклеїти бісер або намистини. Задекоріруйте топиарий на свій смак і він стане ексклюзивним прикрасою вашого інтер'єру.

Топиарий з серветок зможуть зробити навіть школярі. Красива виріб стане оригінальним подарунком для рідних і близьких, і довгий час буде нагадувати про дарувальника. Маленькі Топіарії прикрасять підвіконня або вітрину. За подібним принципом ви можете зробити кульки, які креативно виглядатимуть на святковому заході.