Топиарий з органзи і горішків

Як зробити топиарий з органзи і горіхів своїми руками, розповість і покаже Гриб Ганна Вікторівна. 

Настають свята, а ви не знаєте, що подарувати винуватцеві торжества? Порожня полку муляє очі, а вам нічого туди поставити? Хочеться привнести щось новеньке в інтер'єр, а кошти лімітують вибір? Тоді ласкаво прошу на майстер-клас з виготовлення топіарія. Це миле деревце задовольнить всі перераховані вище запити і, безсумнівно, подарує радість. Отже, майстер-клас.

Топиарий з органзи і горіхів

Необхідні матеріали для виготовлення топіарія:

1. Волоські горіхи.
2. Акрилові фарби.
3. Клей ПВА.
4. Газети.
5. Органза або фатин.
6. Намистини.
7. Тканинні квіти.
8. Квітковий горщик.
9. Пінопласт.
10. Алебастр.
11. Ножиці.
12. Клеевой пістолет.
13. Повітряна кулька.

Етап № 1. Основою для топіарія служить сфера, яку можна придбати в магазині або ж виготовити самому. Відома всім техніка пап'є-маше прекрасно підходить для цього завдання. Повітряна кулька оклеиваем двома шарами газетних шматочків, які змочили водою.

Наступні 5-7 шарів приклеюємо за допомогою клею ПВА. Шарик потрібно обклеювати ретельно. Так що якщо ви не впевнені, що не пропустите жодного сантиметра, використовуйте різнокольорові шари.

Після того як всі шари приклеєні, залишаємо кулька сохнути при кімнатній температурі на 24 години. Чим довше процес висиханія- тим міцніше буде основа. Залишу-ка я кулька годин на 48.


Етап № 2. Поки кулька підсихає, часу не витрачаючи даром, приступаємо до декорування гілки топіарія. Для цього ретельно обмотуємо вподобану гілку сизалевого канатом зеленого кольору.

Початок і кінець каната фіксуємо за допомогою гарячого клею. Саму ж гілка час від часу змащуємо клеєм ПВА.


Етап № 3. Приступаємо до декорування квіткового горщика, в якому буде «рости» наш топиарий. Ну тут вже є де фантазії розгулятися. Обмотуємо горщик сизалевого канатом в хаотичному порядку.

Канат краще фіксувати за допомогою гарячого клею. Прикрашений канатом горщик розкриваємо золотий акриловою фарбою і залишаємо обсохнути на півгодини.

Потім прикрашаємо горщик намистинами і тканинними квітами.

Етап № 4. Фіксуємо гілка топіарія в горщику за допомогою пінопласту (це істотно зменшить вагу деревця) і алебастру, який послужить міцним «грунтом» для топіарія з горішків. Такий «грунт» буде підсихати близько 3 годин.

Етап № 5. Переходимо до верхівки рожевого горіхового дерева. Висохлу основу профарбовуємо золотий акриловою фарбою. Так само чинимо з горіхами. Нарізаємо на квадрати рожевий фатин.

Укутуємо кожен золотий горішок в рожеву фатіновой мантію

і за допомогою гарячого клею приклеюємо його до основи.

З кожним наступним горішком наш топіарія зацвітає все яскравіше і яскравіше.

Етап № 6. Міцно фіксуємо верхівку топіарія на гілки, декоруємо стовбур деревця і «грунт» в горщику намистинами і тканинними квітами.

Приємного вам рукоділля!